Son donosi prednost Totenhemu.
5'

Totenhem rutinirao Pepov Siti

21.11.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Totenhema savladali su Mančester Siti sa 2-0, u devetom kolu Premijer lige.

Meč je sjajno počeo za Totenhem. U petoj minuti, Son je pogodio za 1-0. U 27. minuti, Laport je dao gol. Međutim, od izjednačenja nije bilo ništa. Asistirao mu je Žesus ali je uz pomoć VAR-a dosuđena diskutabilna ruka Žesusa i radi toga je gol poništen.

Iako se očekivalo da Siti pritisne u drugom poluvremenu, bili su izuzetno blijedi. Sredinom drugog poluvremena, Lo Selso je ušao u igru. Samo minut kasnije, pogodio je za 2-0.

Totenhem je sada lider i ima osam bodova više od Sitija.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Hotspur Manchester City