77'
Korner
Ćerimagić sa pet metara ne pogađa. Trifković Å”laje loptu u korner.
70'
Po zavrÅ”teku prvog poluvremena Ćerimagić pkuÅ”ava fizički da se obračuna sa Mladenom Perovićem. Razlog, zna samo on.
45'
Ostalo
Slavija nije u podređenom položaju, ali gosi kažnjavaju svaku greÅ”ku.
44'
Žuti karton
44'
Fahrudin Kovač sa pet metara lagano, po sredini, trese mrežu Slavije.
42'
Å ut na gol
Brza kontra Mladopsti. Jedan igrač se naÅ”ao sma pred Trifkovićem, ali je tukao pored gola.
40'
Ostalo
Slavija ima terensku inicijativu,a gosti se povukli.
28'
Žuti karton
Kapiten Slavije je dobio karton zbog prigovora jer je sudija Benjamin Deljković u tri navrata tolerisa igru rukom gostujućih fudbalera. Deljković kao da je doÅ”ao da sudi rukomet!
28'
Fahrudin Kovač nakon opsade gola Slavije i nekoliko udraca ka mreži konačno je savlado Trifkovića.
19'
Ostalo
Vladan Mandić je iÅ”ao sam ka golu Mladosti. Čuvar mreže, uz pomoć saigrača ipak spriječio pogodak.
17'
Korner
Dobara napad zaistavio je golman gostiju. Interevenisoa je ispred BjeloŔa Dobar napada Slavije zaustavio je golman gostiju. .