Šut na gol
Šipovac po desnoj strani, pokušaj šuta ali njegov šut blokira Nježić I.
25min.'
Šut na gol
Prva ozbiljnija prilika za goste preko Šipovac s desne strane ali brani iskusni Smiljanić.
20min'
Domaći iz Srbca za samo 4 min igre udvostručijuvprednost protiv inenjaka iz Trna strelac Pralica Predrag.
17min.'
Babić Ranko, euro-gol sa 25metara za prednost domaćih.
13min.'
Šut na gol
Prva ozbiljnija prilika za domaće, šut Pralice ali vrhovima prstiju brani Gašić i izbacuje loptu pored gola.
7min.'
Postava
Gašić,, Babić, Tučić, Javorac, Todorić, Stanković, Šipovac, Kuruzović, Galić, Ivić, Grozdanić, Rezerve: Milinović. Trener: Stanivuković Milan Ćoma.
Postava
Smiljanić, Đukanović, Nježić V, Lotinja, Jaćimović, Nježić I. Grgec, Zelenac R. Zelenac G. Babić, Pralica. Rezerve: Grahivac, Pelengoć, Šumar, Grbić, Vujinovoć, Cvjetić. Trener: Vujić Slavko.
Protokol
Sudija: Mačkić Mišo (Banja Luka) Asistenti sudije: Šestić Nemanja (Banja Luka) i Milovac Dejan (Šipovo) Delegat: Milanković Bojan (Kozarska Dubica) Posmatrač suđenja: Radaković Zoran (Prijedor)