Sada golman Slavije sprečava sigurno izjednačenje
Opsada gola Modriče
88'
Stefan Arbinja u 86.minutu šalje loptu sa 10 metara pored praznog gola Modriče.
86'
Omerhodžić izveo slibodan udarac sa 40 metara, topovski i pod prečku, Nedžibović je sa dosta napora loptu poslao u korner. Ostalo je 0:0.
84'
Ofsajd
Slavija je u 68.minutu postigla gol, sudije ga poništile zbog ofsajd - pozicije
68'
Ostalo
Igra se 64.minut, golova nema, ali je ovo period otvorene igre oba tima.
64'
kardinalna pogreška odbrane domaćina do lopte jedošao Luka Asentić koji sa 10 metara šutira pravo u golmana Milana Trišića.
48'
Stefan Arbinja zaradio žuti karton, glumio je prekršaj za najstrožu kaznu.
44'
Kakav pokušaj Mahira Omerhodžića i još bolja parada Nine Nedžibovića u 42.minutu.
44'
Ostalo
Malo su se "zaigrali" popularni Sokolovi", ali sve je bilo kratkog daha. Predah za fudbalere u ovom tropskom danu.
23'
Ostalo
Proteklo je 10 minuta igre u Modriči, ravnopravan odnos snaga na terenu.
10'
Ostalo
U ovim trenucima na severnu tribinu uslo je 20-ak navijača Slavije, uzvikuju:" Hočemo pobedu!"
3'
Ostalo
Počela je utakmica u Modriči
1'
Postava
Milan Trišić(G) , Mahir Omerhodžić , Stefan Pljevaljčić (K), Iury De Carvalho Lima , Dejan Limić , Draško Kuljanin , Marko Kostadinović , Petar Mišić , Nemanja Ninković , Obrad Simić , Ivan Živković , REZERVE Marko Đurić(G) , Nikola Đaković , Mohammad Alizadeh , Radin Sayyar , Dragan Radić , Stefan Janković ,
Ostalo
Pozdrav iz sunčane i sparne Modriče gde će početak meča kasniti 30 minuta. Razlog: autobus Slavije ostao je u kvaru, ali je sportska porodica iz Istočnog Sarajeva pronašla način da stigne u grad podno Majne.