Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.04.2017 19:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Zrinjski |
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Äelik
Zenica
|
09.04.2017 16:30 | Metalleghe-BSI | 0 : 0 | Äelik |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (R) | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
09.04.2017 16:00 | Velež | 0 : 0 | Famos | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Guber
Srebrenica
|
09.04.2017 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Guber | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo (BÄ)
BrÄko
|
09.04.2017 16:00 | Sloga Junajted | 1 : 2 | Jedinstvo (BÄ) |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
TesliÄ
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
09.04.2017 16:00 | Ozren | 1 : 2 | Sloga (S) | ||||||
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
09.04.2017 16:00 | ŽeljezniÄar (D) | 3 : 1 | Borac |
Vranjak
Vranjak
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
09.04.2017 16:30 | Vranjak | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
09.04.2017 16:30 | SkugriÄ | 3 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.04.2017 16:30 | Ozren | 1 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
09.04.2017 16:30 | Rudanka | 3 : 4 | Trebava | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
09.04.2017 16:30 | NaÅ”a krila | 5 : 1 | LijeÅ”Äe | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
09.04.2017 16:30 | Zvijezda | 3 : 2 | Sloga |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
Rudar
Ugljevik
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
09.04.2017 16:00 | OFK Å ekoviÄi | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
09.04.2017 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Zadrugar |
Dubrave
Dubrave
|
|
Brdo
Hambarine
|
09.04.2017 16:00 | Dubrave | 4 : 1 | Brdo | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
09.04.2017 16:00 | Äelinac | 1 : 0 | LauÅ” | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Naprijed | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
09.04.2017 16:00 | Kladari | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Progres
Kneževo
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Progres |
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Polet KrajiÅ”nik | 0 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
09.04.2017 15:00 | Vrbas | 0 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
Gorica
Å ipovo
|
09.04.2017 15:00 | Å njegotina | 1 : 2 | Gorica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Rekreativo | 4 : 2 | Omladinac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
09.04.2017 15:00 | Džaja | 0 : 1 | Krajina |
BuduÄnost
Skelani
|
|
Srpski soko
Äelopek
|
09.04.2017 16:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Srpski soko | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jardan
Jardan
|
09.04.2017 16:00 | Branjevo | 0 : 1 | Jardan | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Polet
Kravica
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | Polet | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Tabanci
Tabanci
|
09.04.2017 16:00 | BiraÄ | 2 : 1 | Tabanci |
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Mladost
Dobrinja
|
09.04.2017 15:30 | PelagiÄevo | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
09.04.2017 15:30 | Crkvina | 3 : 1 | Ukrina | ||||||
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
09.04.2017 15:30 | SkugriÄ 1964 | 5 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
JakeÅ”
|
|
Polet
ÄoviÄ Polje
|
09.04.2017 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Polet | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Borac
Osinja
|
09.04.2017 15:30 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Borac | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Bosna
ModriÄki Lug
|
09.04.2017 15:30 | Rudar | 5 : 2 | Bosna |
Biseri
Äatrnja
|
|
Borac (Å )
Å ibovska
|
09.04.2017 17:00 | Biseri | 5 : 0 | Borac (Å ) | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
09.04.2017 17:00 | Ratar | 3 : 2 | Vrbas | ||||||
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
09.04.2017 17:00 | Mladi KrajiŔnik | 3 : 2 | Tamaris | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
09.04.2017 17:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Milan | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
09.04.2017 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Borac (M) | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
09.04.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Kalemi |
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
09.04.2017 16:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | Sava 04 | ||||||
JugoviÄ
Gredice 1
|
|
Gredice
Gredice 1
|
09.04.2017 16:00 | JugoviÄ | 4 : 2 | Gredice | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
09.04.2017 16:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | SlijepÄeviÄi | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
09.04.2017 16:00 | Majevica | 9 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
09.04.2017 16:00 | GrÄica | 5 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost (S)
SandiÄi
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Mladost (T) |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Omladinac
DrakseniÄ
|
09.04.2017 16:00 | Berek 1975 | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Mrakovica
KozaruŔa
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
09.04.2017 16:00 | Mrakovica | 2 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
Brzi
Busnovi
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Brzi | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Slaven
Dobrljin
|
09.04.2017 16:00 | Knežopoljac | 1 : 5 | Slaven | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
09.04.2017 16:00 | PodgrmeÄ | 0 : 0 | Bratstvo |
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
09.04.2017 16:00 | BSK Ledinci | 0 : 0 | Novo doba | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
09.04.2017 16:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Semberija
Popovi
|
09.04.2017 16:00 | Balatun | 1 : 0 | Semberija | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
09.04.2017 16:00 | Strijelac | 1 : 0 | SteviÄ Jovan | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Brodac
Brodac
|
09.04.2017 16:00 | Drina | 2 : 1 | Brodac | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
|
Priboj
Priboj
|
09.04.2017 16:00 | SFK Akademac UIS | 4 : 2 | Priboj |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
4. juli
Pojezna
|
09.04.2017 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | 4. juli | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
09.04.2017 15:30 | Borac (BL) | 2 : 0 | 27. Juli | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
09.04.2017 15:30 | VuÄijak | 1 : 1 | Borac (K) | ||||||
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
Polet
Podnovlje
|
09.04.2017 15:30 | Ozrenski sokolovi | 0 : 0 | Polet | ||||||
RadniÄki
Brodsko Polje
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
09.04.2017 15:30 | RadniÄki | 5 : 3 | BSK | ||||||
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
|
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
09.04.2017 15:30 | OFK ZboriÅ”te | 1 : 2 | ŽeljezniÄar |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Zvijezda | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
09.04.2017 16:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Mladost (ST) | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
09.04.2017 16:00 | Sloga (SS) | 3 : 2 | Mladost (B) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloboda
Vinska
|
09.04.2017 16:00 | Trebavac | 3 : 0 | Sloboda |
Vilusi
Vilusi
|
|
Romanovci
Romanovci
|
09.04.2017 16:00 | Vilusi | 2 : 4 | Romanovci | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Obradovac
GradiŔka
|
09.04.2017 16:00 | Laminci | 2 : 1 | Obradovac | ||||||
Omladinac
BrestovÄina
|
|
Jablanica
Jablanica
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Jablanica | ||||||
Borac
MaÅ”iÄi
|
|
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Stevan DukiÄ |
Polet
Mali SitneŔi
|
|
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
09.04.2017 11:00 | Polet | 3 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
09.04.2017 16:00 | Crvena zemlja | 2 : 0 | OFK NožiÄko | ||||||
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
09.04.2017 16:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Potkozarje | ||||||
Biseri
LiŔnja
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
09.04.2017 16:00 | Biseri | 4 : 1 | Crni vrh |
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
|
Borac
Ražljevo
|
09.04.2017 11:00 | BuduÄnost Red Star | 0 : 3 | Borac | ||||||
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Mladost
LonÄari
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
09.04.2017 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Äelik
Grbavica
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
09.04.2017 11:00 | Äelik | 1 : 0 | Sloboda |
Drina
Batar
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
09.04.2017 16:30 | Drina | 1 : 1 | Kolektiv | ||||||
Mladost
PatkovaÄa
|
|
Modran
Modran
|
09.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Modran | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
09.04.2017 16:30 | Glogovac | 4 : 1 | VSK | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Borac
Trnjaci
|
09.04.2017 12:30 | OFK BatkoviÄ | 2 : 0 | Borac | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
Tavna
Banjica
|
09.04.2017 16:30 | MeÄaÅ”i | 0 : 3 | Tavna |
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
09.04.2017 16:30 | LjeljenÄa | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Polet
Mala Obarska
|
09.04.2017 16:30 | Panteri | 7 : 2 | Polet | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
09.04.2017 16:30 | OFK MagnojeviÄ | 0 : 3 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
09.04.2017 16:30 | Obarska | 6 : 2 | Jedinstvo |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
09.04.2017 10:30 | Lazarevica | 3 : 7 | Polet | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Napredak
Dijelovi
|
09.04.2017 10:30 | Nacional | 4 : 1 | Napredak |
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Mladen PeriÄ
Glogovac
|
09.04.2017 10:30 | Buk | 6 : 2 | Mladen PeriÄ | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
09.04.2017 10:30 | Sloga | 1 : 5 | KovaÄiÄi 08 |
Centar
BrÄko
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
09.04.2017 16:00 | Centar | 0 : 23 | Lokomotiva | ||||||
Äelik
Doboj
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
09.04.2017 11:00 | Äelik | 0 : 12 | ModriÄa |
Igokea 2
Aleksandrovac
|
|
Borac 72
IstoÄni Drvar
|
09.04.2017 16:00 | Igokea 2 | 93 : 81 | Borac 72 | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
09.04.2017 17:00 | Una | 72 : 60 | Mladost |
Spars
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
09.04.2017 19:00 | Spars | 77 : 90 | Igokea |
Mladost
MrkonjiÄ Grad
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
09.04.2017 19:00 | Mladost | 80 : 86 | Leotar Swisslion |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.04.2017 18:00 | Rogatica | 76 : 71 | Borac | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Sokolac
Sokolac
|
09.04.2017 18:00 | Bratunac | 58 : 81 | Sokolac | ||||||
Varda HE
ViŔegrad
|
|
HEO
BileÄa
|
09.04.2017 18:00 | Varda HE | 70 : 59 | HEO |
BrÄanka
BrÄko
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
09.04.2017 17:00 | BrÄanka | 69 : 51 | Rudar Sport | ||||||
Impuls
Ilidža
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
09.04.2017 17:00 | Impuls | 48 : 67 | Sloboda |
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
09.04.2017 | Drina | 1 : 3 | Slavija | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
09.04.2017 | Panter | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Servitium
GradiŔka
|
09.04.2017 | LaktaŔi | 1 : 3 | Servitium |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.04.2017 18:00 | Nestro grupa Brod | 29 : 40 | Radnik |