Grčica
Brčko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
18.10.2017 15:30 | Grčica | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
18.10.2017 16:00 | Omladinac | 0 : 6 | Ljeljenča |
Budućnost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
18.10.2017 14:00 | Budućnost | 2 : 1 | Zeta | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Mladost
Podgorica
|
18.10.2017 14:00 | Dečić | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Kom Eurozox
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
18.10.2017 14:00 | Kom Eurozox | 1 : 0 | Iskra | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Grbalj
Radanovići
|
18.10.2017 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Grbalj | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
18.10.2017 14:00 | Sutjeska | 3 : 0 | OFK Petrovac |
Cim
Cim
|
|
Stolac
Stolac
|
18.10.2017 14:30 | Cim | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Posušje
Posušje
|
18.10.2017 14:30 | Kamešnica | 0 : 3 | Posušje | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
18.10.2017 14:30 | Turbina | 3 : 1 | Sloga(Lj) | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
18.10.2017 14:30 | Sloga(U-DV) | 4 : 1 | Rama | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
18.10.2017 14:30 | Brotnjo | 0 : 0 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Troglav 1918
Livno
|
18.10.2017 14:30 | Grude | 1 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Neum
Neum
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
18.10.2017 14:30 | Neum | 2 : 0 | Branitelj |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Velež
Mostar
|
18.10.2017 15:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Velež |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
18.10.2017 12:00 | Kozara | 4 : 0 | Sloboda (MG) | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
18.10.2017 12:00 | Sloboda (NG) | 4 : 0 | Jedinstvo |
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
18.10.2017 15:30 | Orašje | 4 : 0 | Zvijezda |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.10.2017 14:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Sloboda |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
18.10.2017 10:00 | Kozara | 7 : 0 | Sloboda(MG) | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
18.10.2017 10:00 | Sloboda (NG) | 1 : 0 | Jedinstvo |
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
18.10.2017 13:30 | Orašje | 3 : 0 | Zvijezda |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.10.2017 14:00 | Sarajevo | 5 : 3 | Sloboda |
Drina
Zvornik
|
|
Zenit
Bijeljina
|
18.10.2017 13:00 | Drina | 3 : 0 | Zenit |
Drina
Zvornik
|
|
Zenit
Bijeljina
|
18.10.2017 15:00 | Drina | 0 : 2 | Zenit |
Sixt Primorska
Kopar
|
|
Borac
Čačak
|
18.10.2017 20:00 | Sixt Primorska | 79 : 73 | Borac | ||||||
Vršac
Vršac
|
|
Krka
Novo Mesto
|
18.10.2017 18:00 | Vršac | 88 : 67 | Krka | ||||||
Lovćen 1947
Cetinje
|
|
AV Ohrid
Ohrid
|
18.10.2017 18:00 | Lovćen 1947 | 94 : 72 | AV Ohrid | ||||||
Rogaška
Rogaška Slatina
|
|
Split
Split
|
18.10.2017 19:00 | Rogaška | 81 : 75 | Split | ||||||
Dynamic
Beograd
|
|
Teodo Tivat
Tivat
|
18.10.2017 20:00 | Dynamic | 71 : 67 | Teodo Tivat |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
18.10.2017 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 28 : 36 | Srednjoškolac |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
18.10.2017 19:00 | Izviđač | 42 : 25 | Krivaja |