Radnik
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.05.2018 17:00 | Radnik | 3 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.05.2018 17:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Krupa |
Dubrave
Dubrave
|
|
Borac
Šamac
|
20.05.2018 17:30 | Dubrave | 2 : 1 | Borac | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
20.05.2018 17:30 | BSK | 4 : 1 | Laktaši | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
20.05.2018 17:30 | Željezničar | 0 : 5 | Sloboda | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
20.05.2018 17:30 | Vranjak | 5 : 0 | Ljubić |
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
20.05.2018 17:30 | Proleter | 4 : 0 | Mladost(BS) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
20.05.2018 17:30 | Sloga Junajted | 4 : 1 | Mladost(R) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Guber
Srebrenica
|
20.05.2018 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Guber |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
20.05.2018 17:00 | Vlasenica | 0 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
Milići
Milići
|
|
Lokanj
Lokanj
|
20.05.2018 17:00 | Milići | 3 : 0 | Lokanj | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Podrinje
Tršić
|
20.05.2018 17:00 | Čelopek | 3 : 2 | Podrinje | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Radnički
Karakaj
|
20.05.2018 17:00 | Majevica | 2 : 0 | Radnički | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Omladinac
Potočari
|
20.05.2018 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
20.05.2018 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | BSK Ledinci |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
20.05.2018 17:30 | Mineral | 2 : 0 | Zvijezda | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
20.05.2018 17:30 | Polet 1926 | 3 : 0 | Naša krila | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
20.05.2018 17:30 | Rudanka | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Ozren
Paklenica
|
20.05.2018 17:30 | OFK Pridjel | 6 : 0 | Ozren | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Trebava
Osječani
|
20.05.2018 17:30 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
20.05.2018 17:30 | Hajduk | 7 : 1 | Sloga(DP) | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Skugrić
Skugrić
|
20.05.2018 17:30 | Sloga(J) | 2 : 0 | Skugrić |
FSA
Prijedor
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
20.05.2018 11:00 | FSA | 5 : 1 | Lijevče | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
20.05.2018 17:30 | Gorica | 1 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Čelinac
Čelinac
|
20.05.2018 17:30 | OFK Ravan | 0 : 6 | Čelinac |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Stakorina
Čajniče
|
20.05.2018 17:00 | OFK Podgrab | 0 : 1 | Stakorina | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Željeznica
Trnovo
|
20.05.2018 17:00 | Rudo | 2 : 0 | Željeznica |
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
20.05.2018 17:30 | Ratar | 5 : 3 | Mladi Krajišnik | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
20.05.2018 17:30 | Potkozarje | 0 : 2 | Borac(M) | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
20.05.2018 17:30 | Sloboda | 0 : 2 | Tamaris | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
20.05.2018 17:30 | Biseri | 2 : 4 | Torpedo | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Kozara
Turjak
|
20.05.2018 15:00 | Kalemi | 1 : 4 | Kozara | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 3 : 1 | 13 Skojevki |
Obilić
Krepšić
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
20.05.2018 17:30 | Obilić | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(T)
Trnjaci
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
20.05.2018 | Mladost(T) | 0 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
20.05.2018 17:30 | Zadrugar | 0 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Čelik
Grbavica
|
20.05.2018 17:30 | Sava 04 | 7 : 2 | Čelik | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Grčica
Brčko
|
20.05.2018 17:30 | Gredice | 4 : 0 | Grčica | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
20.05.2018 17:30 | OFK Brezik | 4 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Jugović
Gredice
|
20.05.2018 17:30 | Mladost(S) | 2 : 0 | Jugović |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
20.05.2018 17:30 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Hajduk | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
20.05.2018 17:30 | Ukrina | 5 : 3 | Pelagićevo | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 5 : 4 | Skugrić 1964 | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Trebavac
Vranjak
|
20.05.2018 18:00 | Vučijak | 4 : 2 | Trebavac | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Crkvina
Crkvina
|
20.05.2018 17:30 | Rudar | 2 : 1 | Crkvina |
Krajina
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
20.05.2018 11:00 | Krajina | 3 : 1 | Gomionica | ||||||
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
20.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
20.05.2018 17:00 | Džaja | 3 : 2 | Borac | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
20.05.2018 17:00 | Sloga Nektar | 4 : 1 | Rekreativo | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
20.05.2018 17:00 | Vrbas | 1 : 0 | OFK Banja Luka 2017 |
Priboj
Priboj
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
20.05.2018 17:00 | Priboj | 1 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Semberija
Popovi
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Semberija | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Novo doba
Čardačine
|
20.05.2018 17:00 | Proleter | 2 : 6 | Novo doba | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
20.05.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Obarska | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
20.05.2018 17:00 | Balatun | 1 : 0 | Stević Jovan |
Pecka
Roćević
|
|
Polet
Kravica
|
20.05.2018 17:00 | Pecka | 0 : 2 | Polet | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jasenica
Jasenica
|
20.05.2018 17:00 | Jardan | 1 : 3 | Jasenica | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
20.05.2018 17:00 | Branjevo | 3 : 1 | Jadar | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Borac
Osmaci
|
20.05.2018 17:00 | Birač | 2 : 2 | Borac |
Brzi
Busnovi
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
20.05.2018 17:30 | Brzi | 1 : 3 | Plamen |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
20.05.2018 17:30 | Mrakovica | 1 : 3 | Gomjenica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Ljubija
Ljubija
|
20.05.2018 17:30 | Podgrmeč | 7 : 1 | Ljubija |
Vilusi
Vilusi
|
|
Obradovac
Gradiška
|
20.05.2018 14:00 | Vilusi | 2 : 6 | Obradovac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Polet
Elezagići
|
20.05.2018 18:00 | Omladinac | 7 : 2 | Polet | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
20.05.2018 14:00 | Mladost | 1 : 5 | Romanovci | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
20.05.2018 18:00 | Laminci | 6 : 1 | Bratstvo(0) | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Borac
Mašići
|
20.05.2018 18:00 | Bratstvo(K) | 1 : 0 | Borac |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Partizan
Koprivna
|
20.05.2018 17:30 | Mladost(ST) | 3 : 2 | Partizan | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
20.05.2018 17:30 | Dobor | 1 : 7 | Sloga 73 | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Posavina
Miloševac
|
20.05.2018 17:30 | Zvijezda | 1 : 1 | Posavina | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
20.05.2018 17:30 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Omladinac
Modriča
|
20.05.2018 17:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Omladinac |
Glogovac
Glogovac
|
|
Tavna
Banjica
|
20.05.2018 17:00 | Glogovac | 1 : 4 | Tavna | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
VSK
Velino Selo
|
20.05.2018 17:00 | Kolektiv | 6 : 1 | VSK | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
20.05.2018 14:00 | OFK Batković | 2 : 1 | Pobjeda | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Drina
Batar
|
20.05.2018 17:00 | Borac | 1 : 1 | Drina | ||||||
Modran
Modran
|
|
Međaši
Međaši
|
20.05.2018 17:00 | Modran | 2 : 3 | Međaši |
Građanski
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
20.05.2018 17:00 | Građanski | 5 : 2 | Magnojević 2001 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
20.05.2018 17:00 | Ljeljenča | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Panteri
Zagoni
|
20.05.2018 17:00 | Kovačići 08 | 0 : 1 | Panteri | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
20.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 6 | OFK Magnojević | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
20.05.2018 17:00 | Koridor 2011 | 3 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Sava
Gradac
|
20.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Sava |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Polet
Čović Polje
|
20.05.2018 11:00 | Sloboda | 0 : 0 | Polet | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Borac
Ražljevo
|
20.05.2018 11:00 | Sveti Jovan | 1 : 9 | Borac | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
20.05.2018 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
20.05.2018 11:00 | Mladost 2003 | 3 : 0 | Bobetino Brdo |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Omladinac
Draksenić
|
20.05.2018 17:30 | Kiseljak | 10 : 0 | Omladinac | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Blatna
Blatna
|
20.05.2018 17:30 | Berek 1975 | 3 : 0 | Blatna | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
20.05.2018 17:30 | Rasavci | 5 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Svodna
Svodna
|
20.05.2018 17:30 | Moštanica | 0 : 5 | Svodna |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Biseri
Lišnja
|
20.05.2018 17:30 | Vrbas | 5 : 1 | Biseri | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Župa
Milosavci
|
20.05.2018 17:30 | Polet | 4 : 2 | Župa | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
20.05.2018 17:30 | Crvena zemlja | 2 : 2 | Crni vrh | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
20.05.2018 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | OFK Nožičko |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
4. juli
Pojezna
|
20.05.2018 17:00 | 27. Juli | 3 : 1 | 4. juli | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
20.05.2018 17:00 | Ozrenski sokolovi | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Zborište
Zborište
|
20.05.2018 17:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Zborište | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
20.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Borac
Kotorsko
|
|
BSK
Bušletić
|
20.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 4 | BSK |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
20.05.2018 12:00 | Borac | 2 : 1 | Strijelac |
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
20.05.2018 10:30 | Sloga 2 | 6 : 0 | Ostojićevo | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Mladost
Patkovača
|
20.05.2018 10:30 | Nacional | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Napredak
Dijelovi
|
|
Zenit
Bijeljina
|
20.05.2018 10:30 | Napredak | 3 : 4 | Zenit |
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
20.05.2018 10:30 | Polet | 3 : 0 | Buk |
TSC
Bačka Topola
|
|
Sloboda
Užice
|
20.05.2018 17:00 | TSC | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
20.05.2018 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Proleter | ||||||
ČSK Pivara
Čelarevo
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
20.05.2018 17:00 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Metalac |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Espanyol
Barcelona
|
20.05.2018 16:15 | Athletic Club | 0 : 1 | Espanyol | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
20.05.2018 20:45 | Barcelona | 1 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
La Coruña
La Coruña
|
20.05.2018 12:00 | Valencia | 2 : 1 | La Coruña | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Eibar
Eibar
|
20.05.2018 18:30 | Atlético Madrid | 2 : 2 | Eibar |
Cagliari
Cagliari
|
|
Atalanta
Bergamo
|
20.05.2018 18:00 | Cagliari | 1 : 0 | Atalanta | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Benevento
Benevento
|
20.05.2018 18:00 | Chievo | 1 : 0 | Benevento | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Bologna
Bologna
|
20.05.2018 18:00 | Udinese | 1 : 0 | Bologna | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Crotone
Crotone
|
20.05.2018 18:00 | Napoli | 2 : 1 | Crotone | ||||||
Milan
Milano
|
|
Fiorentina
Firenze
|
20.05.2018 18:00 | Milan | 5 : 1 | Fiorentina | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Internazionale
Milano
|
20.05.2018 20:45 | Lazio | 2 : 3 | Internazionale | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Roma
Roma
|
20.05.2018 20:45 | Sassuolo | 0 : 1 | Roma | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Sampdoria
Genova
|
20.05.2018 18:00 | SPAL | 3 : 1 | Sampdoria | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Torino
Torino
|
20.05.2018 15:00 | Genoa | 1 : 2 | Torino |
Krajina
Cazin
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.05.2018 16:00 | Krajina | 1 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
20.05.2018 16:00 | Busovača | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
20.05.2018 16:00 | Krajišnik | 3 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
20.05.2018 16:00 | Ključ | 1 : 4 | Bratstvo | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
20.05.2018 16:00 | Kiseljak | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
FK Vitez
Vitez
|
20.05.2018 16:00 | Rudar | 3 : 2 | FK Vitez | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Vitez
Bužim
|
20.05.2018 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Vitez |
Natron
Maglaj
|
|
Azot
Vitkovići
|
20.05.2018 16:00 | Natron | 3 : 2 | Azot | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
20.05.2018 16:00 | Pobjeda | 3 : 1 | Bosna Union | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Goražde
Goražde
|
20.05.2018 16:00 | Žepče | 0 : 1 | Goražde | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Moševac
Moševac
|
20.05.2018 16:00 | Famos | 3 : 1 | Moševac | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar
Zenica
|
20.05.2018 16:00 | Ilijaš | 5 : 3 | Rudar |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Seona
Seona
|
20.05.2018 17:30 | Prokosovići | 1 : 1 | Seona | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Ingram | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
20.05.2018 17:30 | Priluk | 4 : 3 | Bosna(K) | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
20.05.2018 17:30 | Mramor | 3 : 2 | Bosna(M) | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Radnički
Lukavac
|
20.05.2018 17:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Radnički | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Budućnost
Banovići
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
20.05.2018 17:30 | Dinamo | 3 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Svatovac
Poljice
|
20.05.2018 17:30 | Gradina | 1 : 2 | Svatovac |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
20.05.2018 17:30 | Branitelj | 1 : 6 | Stolac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Troglav 1918
Livno
|
20.05.2018 17:30 | Neum | 2 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
20.05.2018 17:30 | Grude | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Klis
Buturović Polje
|
20.05.2018 17:30 | Brotnjo | 4 : 2 | Klis | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
20.05.2018 17:30 | Sloga(U-DV) | 9 : 0 | Sloga(Lj) | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Posušje
Posušje
|
20.05.2018 17:30 | Turbina | 0 : 1 | Posušje | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Cim
Cim
|
20.05.2018 17:30 | Kamešnica | 5 : 0 | Cim |
Koraj
Koraj
|
|
Čelić
Čelić
|
20.05.2018 17:30 | Koraj | 1 : 5 | Čelić | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
DSK
Devetak
|
20.05.2018 17:30 | Mladost(T) | 4 : 3 | DSK | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
20.05.2018 17:30 | Mladost(K) | 8 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
20.05.2018 17:30 | Proleter | 1 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
20.05.2018 17:30 | Rijeka | 1 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
20.05.2018 17:30 | Željezničar | 1 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
20.05.2018 17:30 | Gornji Rahić | 2 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
20.05.2018 17:30 | Vražići 92 | 6 : 1 | Mladost(P) |
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Dubrave
Dubrave
|
20.05.2018 17:30 | Mladost(DS) | 3 : 0 | Dubrave | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
20.05.2018 17:30 | 19 srpanj | 4 : 2 | Mladost(S) | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Sloga(P)
Prud
|
20.05.2018 17:30 | HAŠK Napredak | 1 : 2 | Sloga(P) | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Napredak
Matići
|
20.05.2018 17:30 | Sloga(T) | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
20.05.2018 17:30 | Odžak 102 | 4 : 0 | Vitanovići 78 | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Bok
Bok
|
20.05.2018 17:30 | Tramošnica | 2 : 1 | Bok | ||||||
Hajduk
Orašje
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
20.05.2018 17:30 | Hajduk | 2 : 0 | Dragovoljac |
Stupčanica
Olovo
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
20.05.2018 17:00 | Stupčanica | 3 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
20.05.2018 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Zmaj | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Proleter
Makljenovac
|
20.05.2018 17:00 | Nemila | 5 : 1 | Proleter | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Vis
Kosova
|
20.05.2018 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Vis | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Vareš
Vareš
|
20.05.2018 17:00 | Fortuna | 2 : 2 | Vareš |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
20.05.2018 17:30 | Kaćuni | 7 : 2 | Elektrobosna | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Fojnica
Fojnica
|
20.05.2018 17:30 | Dnoluka | 4 : 0 | Fojnica | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Mladost
Nević Polje
|
20.05.2018 17:30 | Vlašić | 5 : 0 | Mladost |
Šator
Glamoč
|
|
Kupres
Kupres
|
20.05.2018 17:30 | Šator | 0 : 1 | Kupres | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Drinovci
Drinovci
|
20.05.2018 17:30 | Junak | 4 : 1 | Drinovci | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Šujica
Šujica
|
20.05.2018 17:30 | Rakitno | 0 : 2 | Šujica |
Gorica
Guča Gora
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
20.05.2018 17:30 | Gorica | 4 : 3 | Brnjaci | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Katarina
Fojnica
|
20.05.2018 17:30 | OFK Lugovi | 0 : 4 | Katarina | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Šantići
Šantići
|
20.05.2018 17:30 | Karaula | 6 : 2 | Šantići |
12 decembar
Rajska
|
|
Sloboda
Kerep
|
20.05.2018 17:30 | 12 decembar | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
20.05.2018 17:30 | Trebava | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Voćar
Šatorovići
|
20.05.2018 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Voćar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
20.05.2018 17:30 | Graničar | 6 : 0 | Ograđenovac | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
20.05.2018 17:30 | Željezničar | 3 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Polet
Palanka
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
20.05.2018 17:30 | Polet | 2 : 1 | OFK Međiđa | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Posavina
Brod
|
20.05.2018 17:30 | OFK Vida | 2 : 3 | Posavina |
Borac
Tabaci
|
|
Turija
Turija
|
20.05.2018 | Borac | 5 : 1 | Turija | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Polet
Hrvati
|
20.05.2018 | Rudar | 2 : 1 | Polet | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
20.05.2018 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
BSK
Bokavići
|
20.05.2018 | Mladost(D) | 5 : 1 | BSK | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
20.05.2018 | Pribava | 1 : 1 | Mladost(VB) | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
20.05.2018 | Mramor | 0 : 1 | Bukovik | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
20.05.2018 | Orahovica 77 | 1 : 4 | Stjepan Polje |
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Rudar
Bukinje
|
20.05.2018 | Gornji Rainci | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
20.05.2018 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac RMU | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
20.05.2018 | Grivice | 3 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
20.05.2018 | Mladost(S) | 4 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
20.05.2018 | Mladost(GŽ) | 5 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Slatina
Bašigovci
|
20.05.2018 | Vrana | 2 : 1 | Slatina |
Mladost
Vidovice
|
|
Ravne
Zovik
|
20.05.2018 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Ravne | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
20.05.2018 17:30 | Kostrč | 3 : 2 | Mladi zadrugar | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
20.05.2018 17:30 | Dinamo 75 | 1 : 3 | Frankopan | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
Mladost
Domaljevac
|
20.05.2018 17:30 | OFK Brčko | 0 : 3 | Mladost |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Majevica
Rašljani
|
20.05.2018 | Rahićki ljiljani | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Sloboda
Mujkići
|
|
Izbor
Brčko
|
20.05.2018 | Sloboda | 0 : 7 | Izbor | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Mionica 85
Mionica
|
20.05.2018 | Zelinja 76 | 4 : 5 | Mionica 85 |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Memići
Memići
|
20.05.2018 | Mladost | 2 : 1 | Memići | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Pasci 78
Pasci
|
20.05.2018 | Krušik | 4 : 2 | Pasci 78 | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
20.05.2018 | Spreča | 3 : 0 | Bijeljevac | ||||||
Husinski rudar
Husino
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
20.05.2018 | Husinski rudar | 0 : 1 | Kiseljak |
Jablanica
Barice
|
|
Metalac
Živinice
|
20.05.2018 | Jablanica | 0 : 3 | Metalac | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
20.05.2018 | Toplice | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Oskova
Oskova
|
20.05.2018 | Mladost | 1 : 0 | Oskova | ||||||
Bratstvo
Šišići
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
20.05.2018 | Bratstvo | 5 : 0 | Gornje Dubrave |
Modrac
Modrac
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
20.05.2018 17:30 | Modrac | 3 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Škahovica
Škahovica
|
20.05.2018 17:30 | 25 maj | 7 : 0 | Škahovica |
Porječani
Porječani
|
|
Dijamant
Grđevac
|
20.05.2018 | Porječani | 0 : 0 | Dijamant | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
20.05.2018 | Kralupi | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Porjećani
|
|
Moštre
Moštre
|
20.05.2018 | Omladinac | 0 : 1 | Moštre | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Monjare
Kološići
|
20.05.2018 | Ljiljan | 2 : 4 | Monjare |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.05.2018 17:00 | Krupa | 3 : 8 | Sarajevo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
20.05.2018 16:00 | GOŠK | 1 : 6 | Mladost |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.05.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
20.05.2018 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda (MG) |
Bosna
Visoko
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
20.05.2018 12:00 | Bosna | 0 : 4 | Olimpik |
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.05.2018 12:00 | Borac | 4 : 1 | Novi Travnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
20.05.2018 12:00 | FK Vitez | 4 : 4 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
20.05.2018 12:00 | Travnik | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Rudar
Zenica
|
20.05.2018 12:00 | Metalleghe BSI | 5 : 1 | Rudar |
Velež
Mostar
|
|
Troglav 1918
Livno
|
20.05.2018 12:00 | Velež | 7 : 1 | Troglav 1918 |
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
20.05.2018 12:00 | Slaven | 2 : 5 | Radnički | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Podrinje
Janja
|
20.05.2018 12:00 | Napredak | 1 : 3 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
20.05.2018 12:00 | Drina | 2 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
20.05.2018 12:00 | Gradina | 3 : 0 | Sloga(SH) |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
20.05.2018 12:00 | Tekstilac Kort | 1 : 4 | Orašje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
20.05.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Zvijezda | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
20.05.2018 12:00 | Borac | 0 : 8 | Ilićka 01 |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.05.2018 12:00 | Krupa | 1 : 0 | Borac | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.05.2018 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Sarajevo |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.05.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
20.05.2018 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda(MG) |
Bosna
Visoko
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
20.05.2018 10:00 | Bosna | 1 : 1 | Olimpik |
Borac
Jelah
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.05.2018 10:00 | Borac | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
20.05.2018 10:00 | FK Vitez | 1 : 2 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
20.05.2018 10:00 | Travnik | 0 : 1 | Kiseljak | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Rudar
Zenica
|
20.05.2018 10:00 | Metalleghe BSI | 1 : 3 | Rudar |
Velež
Mostar
|
|
Troglav 1918
Livno
|
20.05.2018 10:00 | Velež | 4 : 0 | Troglav 1918 |
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
20.05.2018 10:00 | Slaven | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Podrinje
Janja
|
20.05.2018 10:00 | Napredak | 2 : 6 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
20.05.2018 10:00 | Drina | 2 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
20.05.2018 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
20.05.2018 10:00 | Gradina | 0 : 4 | Sloga(SH) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
20.05.2018 10:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
20.05.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 0 : 2 | Orašje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
20.05.2018 10:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Zvijezda | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
20.05.2018 10:00 | Borac | 1 : 4 | Ilićka 01 |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.05.2018 10:00 | Krupa | 0 : 1 | Borac | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.05.2018 15:30 | Mladost | 0 : 5 | Sarajevo |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.05.2018 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Leotar |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.05.2018 10:00 | Mladost | 0 : 3 | Leotar |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
20.05.2018 17:30 | Sloga | 0 : 4 | Banja Luka |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.05.2018 16:00 | Željezničar 2011 | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.05.2018 17:30 | Emina | 4 : 0 | Široki Brijeg |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.05.2018 | Hercegovina | 24 : 30 | Leotar | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
20.05.2018 | ORK Borac | 24 : 34 | Kotor Varoš | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
20.05.2018 | Bijeljina | 31 : 30 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Teslić
Teslić
|
20.05.2018 | Drina | 34 : 31 | Teslić | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
20.05.2018 | Mladost | 31 : 22 | Prijedor |
Laktaši
Laktaši
|
|
Čelinac
Čelinac
|
20.05.2018 | Laktaši | 32 : 31 | Čelinac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
20.05.2018 | Kozara | 36 : 31 | Srednjoškolac |
Mira 2
Prijedor
|
|
Derventa
Derventa
|
20.05.2018 | Mira 2 | 0 : 10 | Derventa | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
20.05.2018 | Omladinac | 10 : 0 | Lokomotiva |