Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.04.2018 17:00 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Krupa |
Sloboda
Tuzla
|
|
Vitez
Vitez
|
28.04.2018 19:00 | Sloboda | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kakanj
|
28.04.2018 19:00 | Borac | 4 : 2 | Mladost |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
28.04.2018 17:00 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
28.04.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 4 | Zvijezda 09 | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Drina
Zvornik
|
28.04.2018 17:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Drina |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
28.04.2018 17:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Doboj
|
28.04.2018 17:00 | Kozara | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
28.04.2018 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Napredak |
Ozren
Petrovo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
28.04.2018 17:00 | Ozren | 2 : 2 | Laktaši | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
28.04.2018 17:00 | Sloga(S) | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
28.04.2018 17:00 | Ljubić | 0 : 0 | Jedinstvo |
Famos
Vojkovići
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
28.04.2018 17:00 | Famos | 3 : 0 | Sloga Junajted | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
28.04.2018 17:00 | Jedinstvo(Bč) | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
28.04.2018 17:00 | Drina HE | 2 : 1 | Mladost(R) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Guber
Srebrenica
|
28.04.2018 17:00 | Leotar | 2 : 0 | Guber | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
28.04.2018 17:00 | Glasinac 2011 | 2 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
28.04.2018 17:00 | Mladost(G) | 0 : 0 | Velež |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Lokanj
Lokanj
|
28.04.2018 16:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Lokanj |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.04.2018 17:00 | OFK Pridjel | 1 : 1 | Polet 1926 |
Milan
Kosjerovo
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
28.04.2018 16:30 | Milan | 2 : 1 | Borac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Partizan
Kostajnica
|
28.04.2018 16:30 | Progres | 2 : 3 | Partizan |
Borac(M)
Maglajani
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
28.04.2018 16:30 | Borac(M) | 3 : 1 | Borac(Š) |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Brzi
Busnovi
|
28.04.2018 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Brzi |
Polet
Elezagići
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
28.04.2018 17:30 | Polet | 1 : 1 | Bratstvo(K) | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
28.04.2018 17:30 | Vilusi | 0 : 5 | Omladinac |
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
28.04.2018 17:30 | OFK Nožičko | 1 : 1 | Crni vrh |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Inđija
Inđija
|
28.04.2018 16:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Inđija | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Sloboda
Užice
|
28.04.2018 17:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Temnić 1924
Varvarin
|
28.04.2018 16:30 | Sinđelić | 2 : 1 | Temnić 1924 | ||||||
ČSK Pivara
Čelarevo
|
|
Proleter
Novi Sad
|
28.04.2018 16:30 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Proleter |
Dečić
Tuzi
|
|
Rudar
Pljevlja
|
28.04.2018 | Dečić | 1 : 2 | Rudar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
28.04.2018 | Iskra | 2 : 3 | OFK Petrovac | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Zeta
Golubovci
|
28.04.2018 | Sutjeska | 1 : 1 | Zeta | ||||||
Kom Eurozox
Podgorica
|
|
Mladost
Podgorica
|
28.04.2018 | Kom Eurozox | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
28.04.2018 | Budućnost | 0 : 0 | Grbalj |
Burnley
Burnley
|
|
Brighton
Brighton
|
28.04.2018 16:00 | Burnley | 0 : 0 | Brighton | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Leicester
Leicester
|
28.04.2018 16:00 | Crystal Palace | 5 : 0 | Leicester | ||||||
Huddersfield
Huddersfield
|
|
Everton
Liverpool
|
28.04.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 2 | Everton | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Stoke
Stoke-on-Trent
|
28.04.2018 13:30 | Liverpool | 0 : 0 | Stoke | ||||||
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
|
WBA
West Bromwich
|
28.04.2018 16:00 | Newcastle | 0 : 1 | WBA | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
28.04.2018 16:00 | Southampton | 2 : 1 | Bournemouth | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Chelsea
London
|
28.04.2018 18:30 | Swansea | 0 : 1 | Chelsea |
Villarreal
Villarreal
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
28.04.2018 20:45 | Villarreal | 4 : 1 | Celta Vigo | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Leganés
Leganés
|
28.04.2018 18:30 | Real Madrid | 2 : 1 | Leganés | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
28.04.2018 16:15 | Real Sociedad | 3 : 1 | Athletic Club | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
28.04.2018 13:00 | Espanyol | 1 : 1 | Las Palmas |
Bayern
München
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
28.04.2018 15:30 | Bayern | 4 : 1 | Eintracht | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Augsburg
Augsburg
|
28.04.2018 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Augsburg | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Köln
Köln
|
28.04.2018 15:30 | Freiburg | 3 : 2 | Köln | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
28.04.2018 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
28.04.2018 18:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 1 | Stuttgart | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Hamburger SV
Hamburg
|
28.04.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 3 | Hamburger SV |
Roma
Roma
|
|
Chievo
Verona
|
28.04.2018 18:00 | Roma | 4 : 1 | Chievo | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Juventus
Torino
|
28.04.2018 20:45 | Internazionale | 2 : 3 | Juventus |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Dijon
Dijon
|
28.04.2018 20:00 | Bordeaux | 3 : 1 | Dijon | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
28.04.2018 20:00 | Lille | 3 : 1 | Metz | ||||||
Lyon
Lyon
|
|
Nantes
Nantes
|
28.04.2018 17:00 | Lyon | 2 : 0 | Nantes | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Amiens SC
Amiens
|
28.04.2018 20:00 | Monaco | 0 : 0 | Amiens SC | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nice
Nice
|
28.04.2018 20:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Nice | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Caen
Caen
|
28.04.2018 20:00 | Troyes | 3 : 1 | Caen |
Slaven
Živinice
|
|
Velež
Mostar
|
28.04.2018 16:00 | Slaven | 1 : 1 | Velež | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Čapljina
Čapljina
|
28.04.2018 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Čapljina | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Igman
Konjic
|
28.04.2018 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Igman | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sloga
Simin Han
|
28.04.2018 16:00 | Bosna | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
28.04.2018 16:00 | Travnik | 2 : 4 | Metalleghe-BSI | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
28.04.2018 16:00 | Orašje | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
28.04.2018 16:00 | Tošk | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
28.04.2018 16:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Olimpik |
Krajina
Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
28.04.2018 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Krajišnik | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Busovača
Busovača
|
28.04.2018 16:00 | Ključ | 0 : 2 | Busovača | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
28.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
28.04.2018 16:00 | Vitez | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
28.04.2018 16:00 | FK Vitez | 8 : 1 | Radnik |
Borac
Jelah
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
28.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 0 | Usora | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Rudar
Zenica
|
28.04.2018 16:00 | Moševac | 0 : 1 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
28.04.2018 16:00 | Goražde | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
28.04.2018 16:00 | Bosna Union | 1 : 1 | Famos | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
28.04.2018 16:00 | Natron | 0 : 2 | Pobjeda |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
28.04.2018 17:00 | Dobrinja | 0 : 5 | Pofalićki | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
28.04.2018 17:00 | Jug | 1 : 2 | Vratnik | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
28.04.2018 17:00 | Ozren | 1 : 3 | Vrbanjuša | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
28.04.2018 17:00 | Omadinac | 0 : 6 | SAŠK Napredak |
Buna
Buna
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
28.04.2018 17:00 | Buna | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Višići
Višići
|
28.04.2018 17:00 | Međugorje | 1 : 3 | Višići | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Mostar
Mostar
|
28.04.2018 17:00 | Iskra | 2 : 1 | Mostar | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
28.04.2018 17:00 | Kruševo | 3 : 2 | Bjelopoljac |
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Vitez
Vitez
|
28.04.2018 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Vitez | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
28.04.2018 11:00 | Željezničar | 1 : 2 | Čelik |
Žepče
Žepče
|
|
TOŠK
Tešanj
|
28.04.2018 13:00 | Žepče | 5 : 1 | TOŠK |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
28.04.2018 13:00 | Branitelj | 0 : 2 | Tomislav | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
28.04.2018 13:00 | Troglav 1918 | 2 : 2 | Grude | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Stolac
Stolac
|
28.04.2018 13:00 | Blagaj | 0 : 5 | Stolac |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Radnički
Lukavac
|
28.04.2018 12:00 | Napredak | 1 : 4 | Radnički | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
28.04.2018 12:00 | Sloga(GC) | 9 : 1 | Sloga(T) |
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
28.04.2018 15:00 | Čelik | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.04.2018 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sloboda |
Žepče
Žepče
|
|
TOŠK
Tešanj
|
28.04.2018 11:00 | Žepče | 1 : 7 | TOŠK |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
28.04.2018 11:00 | Branitelj | 1 : 1 | Tomislav | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
28.04.2018 11:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Grude | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Stolac
Stolac
|
28.04.2018 11:00 | Blagaj | 3 : 1 | Stolac |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Radnički
Lukavac
|
28.04.2018 10:00 | Napredak | 1 : 4 | Radnički | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
28.04.2018 10:00 | Sloga(GC) | 0 : 5 | Sloga(T) |
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
28.04.2018 13:00 | Čelik | 4 : 1 | Zrinjski | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.04.2018 13:00 | Željezničar | 3 : 0 | Sloboda |
Zenit
Bijeljina
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
28.04.2018 10:00 | Zenit | 8 : 1 | Napredak | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
28.04.2018 10:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Drina | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
28.04.2018 10:00 | Ilićka 01 | 12 : 0 | Podrinje | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
28.04.2018 10:00 | Borac | 1 : 2 | Zvijezda 09 |
Kozara
Gradiška
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
28.04.2018 10:00 | Kozara | 8 : 0 | Mineral | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
28.04.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
28.04.2018 10:00 | Alfa | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.04.2018 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Rudar Prijedor |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
28.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 0 : 7 | Drina | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.04.2018 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Radnik |
Kozara
Gradiška
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
28.04.2018 12:00 | Kozara | 6 : 4 | Mineral | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
28.04.2018 12:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
28.04.2018 12:00 | Alfa | 1 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.04.2018 12:00 | Sloga | 5 : 1 | Rudar Prijedor |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
28.04.2018 15:00 | Banja Luka | 7 : 0 | Sloga |
Modriča
Modriča
|
|
Čelik
Doboj
|
28.04.2018 14:00 | Modriča | 8 : 0 | Čelik |
Leotar
Trebinje
|
|
Salines
Tuzla
|
28.04.2018 15:30 | Leotar | 5 : 4 | Salines | ||||||
Banovići
Banovići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
28.04.2018 18:00 | Banovići | 5 : 6 | Željezničar | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Centar
Sarajevo
|
28.04.2018 18:00 | Tango | 5 : 2 | Centar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
28.04.2018 18:00 | Zrinjski | 6 : 5 | Nevesinje | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
28.04.2018 18:00 | Seljak | 4 : 1 | Brčko Zdravlje |
Obilić
Pale
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
28.04.2018 | Obilić | 65 : 58 | Mladost Bulldogs |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
28.04.2018 20:15 | RMU Banovići | 83 : 80 | Play Off Ultra |
Bosna
Sarajevo
|
|
Derventa
Derventa
|
28.04.2018 | Bosna | 28 : 39 | Derventa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
28.04.2018 | Sloga | 32 : 27 | Borac M:TEL | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Maglaj
Maglaj
|
28.04.2018 | Konjuh | 29 : 27 | Maglaj | ||||||
Bosna Centrotrans
Visoko
|
|
Zrinjski
Mostar
|
28.04.2018 | Bosna Centrotrans | 29 : 20 | Zrinjski | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
28.04.2018 | Kakanj | 30 : 36 | Slavija |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Banja Luka
|
28.04.2018 | Kozara Mlijekoprodukt | 24 : 24 | Mladost | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Prijedor
Prijedor
|
28.04.2018 | Kotor Varoš | 34 : 30 | Prijedor |
Gračanica
Gračanica
|
|
Konjuh 2
Kladanj
|
28.04.2018 | Gračanica | 35 : 20 | Konjuh 2 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
28.04.2018 | Krajina | 43 : 25 | Sana 7 | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Gradačac
Gradačac
|
28.04.2018 | Bosna TS | 35 : 31 | Gradačac | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
28.04.2018 | Čelik | 38 : 46 | Krivaja | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.04.2018 | Lukavac | 32 : 32 | Sloboda |
Radnički
Goražde
|
|
Velež
Mostar
|
28.04.2018 | Radnički | 28 : 14 | Velež | ||||||
Neretva
Čapljina
|
|
Međugorje
Međugorje
|
28.04.2018 | Neretva | 0 : 10 | Međugorje | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Borac
Travnik
|
28.04.2018 | Jajce | 30 : 32 | Borac | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Čapljina
Čapljina
|
28.04.2018 | RA Čapljina | 10 : 0 | Čapljina | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Igman
Ilidža
|
28.04.2018 | Iskra | 10 : 0 | Igman | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
28.04.2018 | Turbina | 15 : 51 | Sloga | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
28.04.2018 | Izviđač CO 2 | 10 : 0 | Donji Vakuf |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Rogatica
Rogatica
|
28.04.2018 | Nestro grupa Brod | 39 : 31 | Rogatica | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.04.2018 | Jedinstvo | 35 : 21 | Leotar |
Živinice
Živinice
|
|
Krajina
Cazin
|
28.04.2018 | Živinice | 21 : 30 | Krajina | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
28.04.2018 | Zrinjski | 34 : 16 | Turbina | ||||||
Iskra(S)
Stolac
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
28.04.2018 | Iskra(S) | 30 : 29 | Iskra(B) | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
28.04.2018 | Vitez | 0 : 10 | Sloga 2013 |