Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2017 16:30 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
29.10.2017 19:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Čelik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.10.2017 17:30 | Borac | 1 : 0 | GOŠK |
Omarska
Omarska
|
|
Sloga(T)
Trn
|
29.10.2017 14:30 | Omarska | 1 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
29.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Proleter
Dvorovi
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(BS) | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(R) | 3 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
29.10.2017 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Drina HE
Višegrad
|
29.10.2017 14:30 | Velež | 3 : 1 | Drina HE | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
29.10.2017 14:30 | Jedinstvo(Br) | 0 : 0 | Glasinac 2011 |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
29.10.2017 14:30 | OFK Šekovići | 1 : 1 | Vlasenica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
29.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Čelopek
Čelopek
|
29.10.2017 14:30 | Podrinje | 2 : 0 | Čelopek | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Majevica
Lopare
|
29.10.2017 14:30 | Radnički | 2 : 1 | Majevica | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
29.10.2017 14:30 | OFK Trnovica | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
29.10.2017 14:30 | Omladinac | 1 : 0 | Partizan | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
29.10.2017 14:30 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Zadrugar |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
29.10.2017 14:30 | Mineral | 3 : 0 | Sloga(J) | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Skugrić
Skugrić
|
29.10.2017 14:30 | Hajduk | 4 : 1 | Skugrić | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
29.10.2017 14:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Sloga(DP) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Paklenica
|
29.10.2017 14:30 | Rudanka | 1 : 0 | Ozren | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
29.10.2017 14:30 | Zvijezda | 1 : 2 | Naša krila |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Karanovac
Karanovac
|
29.10.2017 14:30 | Borac | 0 : 3 | Karanovac | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
29.10.2017 14:30 | OFK Brdo | 2 : 2 | OFK Lauš | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Gorica
Šipovo
|
29.10.2017 14:30 | Mladost | 1 : 2 | Gorica | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
29.10.2017 14:30 | Čelinac | 5 : 0 | OFK Ravan | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Progres
Kneževo
|
29.10.2017 14:30 | Sloga | 1 : 2 | Progres |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
29.10.2017 14:30 | Mladi Krajišnik | 5 : 1 | Borac(M) | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
29.10.2017 14:30 | Tamaris | 8 : 2 | Ratar | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
29.10.2017 14:30 | Sloga DIPO | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Biseri
Čatrnja
|
29.10.2017 14:30 | Kozara | 2 : 1 | Biseri | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
29.10.2017 14:30 | 13 Skojevki | 2 : 1 | Borac(Š) | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
29.10.2017 14:30 | Mladost | 3 : 3 | Kalemi |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Obilić
Krepšić
|
29.10.2017 14:30 | Rudar 1925 | 5 : 3 | Obilić | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
29.10.2017 14:30 | Crvena zvijezda | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
29.10.2017 14:30 | Čelik | 1 : 1 | Mladost(T) | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
29.10.2017 14:30 | Grčica | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
29.10.2017 14:30 | Slijepčevići | 2 : 0 | Sava 04 | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Gredice
Gredice
|
29.10.2017 14:30 | Jugović | 1 : 3 | Gredice | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(S) | 1 : 0 | OFK Brezik |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
29.10.2017 14:30 | Mrakovica | 0 : 3 | Gomjenica | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
29.10.2017 14:30 | Slaven | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
29.10.2017 14:30 | Ljubija | 4 : 1 | Podgrmeč |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
29.10.2017 14:30 | Pelagićevo | 3 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
29.10.2017 14:30 | Skugrić 1964 | 3 : 1 | Hajduk | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Ukrina
Čečava
|
29.10.2017 14:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Ukrina | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Mladost
Dobrinja
|
29.10.2017 14:30 | Trebavac | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Liješće
Liješće
|
29.10.2017 14:30 | Borac(BL) | 4 : 2 | Liješće | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Vučijak
Majevac
|
29.10.2017 14:30 | Crkvina | 0 : 5 | Vučijak | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac(0)
Osinja
|
29.10.2017 14:30 | Rudar | 1 : 1 | Borac(0) |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
29.10.2017 14:30 | Polet Krajišnik | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Krajina
Banja Luka
|
29.10.2017 14:30 | Šnjegotina | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
29.10.2017 14:30 | Rekreativo | 0 : 1 | Mladost Farmaprom | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Džaja
Banja Luka
|
29.10.2017 14:30 | OFK Banja Luka 2017 | 2 : 1 | Džaja | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
29.10.2017 14:30 | Vrbas | 3 : 1 | Sloga Nektar |
Balatun
Balatun
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
29.10.2017 14:30 | Balatun | 0 : 5 | Miloš Obilić | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
29.10.2017 14:30 | Proleter | 2 : 3 | Stević Jovan | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
29.10.2017 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Obarska | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Drina
Amajlije
|
29.10.2017 14:30 | Priboj | 3 : 2 | Drina |
Budućnost
Skelani
|
|
Polet
Kravica
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Polet | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Tabanci
Tabanci
|
29.10.2017 14:00 | Birač | 3 : 0 | Tabanci | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
29.10.2017 14:00 | Branjevo | 1 : 0 | Borac | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
29.10.2017 14:00 | Jardan | 0 : 2 | Jadar | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Jasenica
Jasenica
|
29.10.2017 14:00 | Pecka | 2 : 1 | Jasenica |
Laminci
Laminci
|
|
Borac
Mašići
|
29.10.2017 15:00 | Laminci | 4 : 0 | Borac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Romanovci
Romanovci
|
29.10.2017 15:00 | Omladinac | 10 : 0 | Romanovci | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Polet
Elezagići
|
29.10.2017 15:00 | Vilusi | 1 : 1 | Polet |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(ST) | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Omladinac
Modriča
|
29.10.2017 14:30 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
29.10.2017 14:30 | Zvijezda | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Posavina
Miloševac
|
29.10.2017 14:30 | Dobor | 1 : 8 | Posavina | ||||||
Mladost(B)
Botajica
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(B) | 0 : 4 | Sloga 73 |
Tavna
Banjica
|
|
VSK
Velino Selo
|
29.10.2017 14:30 | Tavna | 3 : 1 | VSK | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Glogovac
Glogovac
|
29.10.2017 14:30 | Bjeloševac | 2 : 1 | Glogovac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Kolektiv
Međaši
|
29.10.2017 14:30 | Pobjeda | 2 : 6 | Kolektiv | ||||||
Drina
Batar
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
29.10.2017 14:30 | Drina | 3 : 1 | Ljeskovac | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
OFK Batković
Batković
|
29.10.2017 14:30 | Međaši | 0 : 2 | OFK Batković | ||||||
Modran
Modran
|
|
Borac
Trnjaci
|
29.10.2017 14:30 | Modran | 2 : 2 | Borac |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
29.10.2017 14:30 | Magnojević 2001 | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Građanski
Bijeljina
|
29.10.2017 14:30 | Panteri | 2 : 0 | Građanski | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
29.10.2017 14:30 | OFK Magnojević | 2 : 0 | Ljeljenča | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Polet
Mala Obarska
|
29.10.2017 14:30 | Sava | 0 : 2 | Polet | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
29.10.2017 14:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Koridor 2011 |
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Mladost
Lončari
|
29.10.2017 11:00 | Mladost 2003 | 7 : 1 | Mladost |
Blatna
Blatna
|
|
Rudar
Blagaj
|
29.10.2017 14:30 | Blatna | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
29.10.2017 14:30 | Svodna | 6 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Rasavci
Rasavci
|
29.10.2017 14:30 | Moštanica | 0 : 0 | Rasavci |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
29.10.2017 14:00 | Vrbas | 2 : 0 | OFK Nožičko | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost | 1 : 4 | Crni vrh | ||||||
Biseri
Lišnja
|
|
Župa
Milosavci
|
29.10.2017 14:00 | Biseri | 2 : 4 | Župa |
Polet
Podnovlje
|
|
4. juli
Pojezna
|
29.10.2017 14:30 | Polet | 4 : 2 | 4. juli | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Borac
Kotorsko
|
29.10.2017 14:30 | Zadrugar | 3 : 4 | Borac | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
BSK
Bušletić
|
29.10.2017 14:30 | Ozrenski sokolovi | 1 : 4 | BSK | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
29.10.2017 14:30 | 27. Juli | 3 : 4 | Radnički | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Zborište
Zborište
|
29.10.2017 14:30 | Željezničar | 5 : 1 | Zborište |
Mladost
Lučani
|
|
Mačva
Šabac
|
29.10.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Mačva | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
29.10.2017 13:00 | Zemun | 0 : 1 | Crvena zvezda | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Napredak
Kruševac
|
29.10.2017 17:00 | Radnički (N) | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Voždovac
Beograd
|
29.10.2017 17:00 | Čukarički | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
29.10.2017 17:00 | Radnik | 5 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
29.10.2017 13:00 | OFK Bačka | 2 : 1 | Javor Matis | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Partizan
Beograd
|
29.10.2017 17:00 | Borac | 1 : 2 | Partizan |
Inđija
Inđija
|
|
TSC
Bačka Topola
|
29.10.2017 13:30 | Inđija | 1 : 1 | TSC | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
29.10.2017 13:30 | Radnički (P) | 1 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Jagodina
Jagodina
|
29.10.2017 13:30 | Bežanija | 2 : 0 | Jagodina | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | Metalac |
Brighton
Brighton
|
|
Southampton
Southampton
|
29.10.2017 14:30 | Brighton | 1 : 1 | Southampton | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Everton
Liverpool
|
29.10.2017 17:00 | Leicester | 2 : 0 | Everton |
Málaga
Málaga
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
29.10.2017 20:45 | Málaga | 2 : 1 | Celta Vigo | ||||||
Girona
Girona
|
|
Real Madrid
Madrid
|
29.10.2017 16:15 | Girona | 2 : 1 | Real Madrid | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
29.10.2017 12:00 | Getafe | 2 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Levante
Valencia
|
29.10.2017 18:30 | Eibar | 2 : 2 | Levante |
Werder
Bremen
|
|
Augsburg
Augsburg
|
29.10.2017 15:30 | Werder | 0 : 3 | Augsburg | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
29.10.2017 18:00 | Stuttgart | 3 : 0 | Freiburg |
Benevento
Benevento
|
|
Lazio
Roma
|
29.10.2017 12:30 | Benevento | 1 : 5 | Lazio | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Fiorentina
Firenze
|
29.10.2017 15:00 | Crotone | 2 : 1 | Fiorentina | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
29.10.2017 15:00 | Napoli | 3 : 1 | Sassuolo | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Chievo
Verona
|
29.10.2017 15:00 | Sampdoria | 4 : 1 | Chievo | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Genoa
Genova
|
29.10.2017 15:00 | SPAL | 1 : 0 | Genoa | ||||||
Torino
Torino
|
|
Cagliari
Cagliari
|
29.10.2017 20:45 | Torino | 2 : 1 | Cagliari | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Atalanta
Bergamo
|
29.10.2017 15:00 | Udinese | 2 : 1 | Atalanta |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Marseille
Marseille
|
29.10.2017 21:00 | Lille | 0 : 1 | Marseille | ||||||
Lyon
Lyon
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
29.10.2017 15:00 | Lyon | 2 : 0 | Metz | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
29.10.2017 17:00 | Toulouse | 0 : 0 | Saint-Étienne |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krajina
Cazin
|
29.10.2017 16:00 | Novi Travnik | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
29.10.2017 16:00 | Brekovica 78 | 3 : 0 | Krajišnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
29.10.2017 16:00 | Radnik | 3 : 2 | Kiseljak |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Borac
Jelah
|
29.10.2017 16:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Borac | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Goražde
Goražde
|
29.10.2017 16:00 | Pobjeda | 0 : 2 | Goražde | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
29.10.2017 16:00 | Natron | 1 : 0 | Bosna Union | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Azot
Vitkovići
|
29.10.2017 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Azot |
Gradina
Srebrenik
|
|
Seona
Seona
|
29.10.2017 14:30 | Gradina | 1 : 1 | Seona | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Svatovac
Poljice
|
29.10.2017 14:30 | Dinamo | 1 : 1 | Svatovac | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
29.10.2017 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Dizdaruša | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Budućnost
Banovići
|
29.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.10.2017 14:30 | Mramor | 3 : 1 | Radnički | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
29.10.2017 14:30 | Priluk | 1 : 0 | Bosna(M) | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
29.10.2017 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Bosna(K) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
29.10.2017 14:30 | Prokosovići | 4 : 2 | Ingram |
Kamešnica
Podhum
|
|
Stolac
Stolac
|
29.10.2017 13:30 | Kamešnica | 1 : 2 | Stolac | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Cim
Cim
|
29.10.2017 13:30 | Turbina | 1 : 1 | Cim | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Posušje
Posušje
|
29.10.2017 13:30 | Sloga(U-DV) | 0 : 2 | Posušje | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
29.10.2017 13:30 | Brotnjo | 3 : 1 | Rama | ||||||
Grude
Grude
|
|
Klis
Buturović Polje
|
29.10.2017 13:30 | Grude | 2 : 0 | Klis | ||||||
Neum
Neum
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
29.10.2017 13:30 | Neum | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
29.10.2017 13:30 | Branitelj | 1 : 2 | Troglav 1918 |
DSK
Devetak
|
|
Koraj
Koraj
|
29.10.2017 13:30 | DSK | 5 : 0 | Koraj | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Čelić
Čelić
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Čelić | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
29.10.2017 13:30 | Doboj Istok | 2 : 1 | Mladost(T) | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
29.10.2017 13:30 | Biberovo Polje | 3 : 3 | Mladost(K) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
29.10.2017 13:30 | Orahovica 74 | 5 : 1 | Proleter | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Rijeka
Šerići
|
29.10.2017 13:30 | Trešnjevka | 2 : 0 | Rijeka | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
29.10.2017 13:30 | Mladost(P) | 3 : 2 | Željezničar | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
29.10.2017 13:30 | Vražići 92 | 2 : 0 | Gornji Rahić |
Hajduk
Orašje
|
|
Dubrave
Dubrave
|
29.10.2017 14:30 | Hajduk | 1 : 2 | Dubrave | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
29.10.2017 14:30 | Tramošnica | 0 : 2 | Dragovoljac | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Bok
Bok
|
29.10.2017 14:30 | Odžak 102 | 1 : 0 | Bok | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
29.10.2017 14:30 | Sloga(T) | 1 : 3 | Vitanovići 78 | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Napredak
Matići
|
29.10.2017 14:30 | HAŠK Napredak | 0 : 0 | Napredak | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Sloga(P)
Prud
|
29.10.2017 14:30 | 19 srpanj | 2 : 0 | Sloga(P) | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
29.10.2017 14:30 | Mladost(DS) | 1 : 1 | Mladost(S) |
Fojnica
Fojnica
|
|
Kreševo
Kreševo
|
29.10.2017 16:30 | Fojnica | 2 : 0 | Kreševo | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
29.10.2017 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Kaćuni | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
29.10.2017 16:30 | Vlašić | 2 : 1 | Dnoluka |
Igman
Ilidža
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
29.10.2017 15:00 | Igman | 0 : 3 | Mošćanica | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
29.10.2017 15:00 | Biser 96 | 2 : 5 | UNIS | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
29.10.2017 15:00 | Saobraćajac | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Bojnik
Bojnik
|
29.10.2017 15:00 | Butmir | 10 : 1 | Bojnik |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Sarajevo
|
29.10.2017 15:00 | Vratnik | 6 : 1 | Dobrinja | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
29.10.2017 15:00 | Vrbanjuša | 1 : 3 | Pofalićki | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
29.10.2017 15:00 | SAŠK Napredak | 3 : 3 | Jug | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Ozren
Semizovac
|
29.10.2017 15:00 | Omadinac | 3 : 1 | Ozren |
Mostar
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
29.10.2017 14:00 | Mostar | 0 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Blagaj
Blagaj
|
29.10.2017 14:00 | Bjelopoljac | 0 : 0 | Blagaj | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Buna
Buna
|
29.10.2017 14:00 | Kruševo | 2 : 2 | Buna | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Međugorje
Međugorje
|
29.10.2017 14:00 | Iskra | 7 : 1 | Međugorje |
Polet
Palanka
|
|
Sloboda
Kerep
|
29.10.2017 13:30 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
OFK Vida
Vida
|
29.10.2017 13:30 | Željezničar | 3 : 0 | OFK Vida | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Posavina
Brod
|
29.10.2017 13:30 | Graničar | 3 : 2 | Posavina | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
29.10.2017 13:30 | Napredak | 3 : 4 | OFK Međiđa | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
29.10.2017 13:30 | Trebava | 2 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
29.10.2017 13:30 | 12 decembar | 4 : 0 | Ograđenovac | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Voćar
Šatorovići
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Voćar |
Mramor
Babice
|
|
Turija
Turija
|
29.10.2017 | Mramor | 2 : 0 | Turija | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
29.10.2017 | Pribava | 5 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
29.10.2017 | Mladost(D) | 3 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
29.10.2017 | Sloga | 3 : 0 | Bukovik | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
29.10.2017 | Rudar | 1 : 2 | Mladost(VB) | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
BSK
Bokavići
|
29.10.2017 | Borac | 8 : 3 | BSK | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
29.10.2017 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo |
Mladost(S)
Solina
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
29.10.2017 | Mladost(S) | 5 : 2 | Vrana | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Slatina
Bašigovci
|
29.10.2017 | Grivice | 3 : 1 | Slatina | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
29.10.2017 | Napredak | 3 : 2 | OFK Tuzla | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
29.10.2017 | Gornji Rainci | 2 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
29.10.2017 | Srnica | 1 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
29.10.2017 | Rudar | 6 : 0 | Omladinac RMU |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladost
Domaljevac
|
29.10.2017 13:30 | Dinamo 75 | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
29.10.2017 13:30 | Kostrč | 1 : 0 | Frankopan | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
29.10.2017 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Mladi zadrugar | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Ravne
Zovik
|
29.10.2017 13:30 | Korpar | 2 : 0 | Ravne |
Majevica
Rašljani
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
29.10.2017 | Majevica | 6 : 3 | Rahićki ljiljani | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Sloboda
Mujkići
|
29.10.2017 | Izbor | 6 : 0 | Sloboda | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
29.10.2017 | Mionica 85 | 6 : 0 | Zelinja 76 |
Pasci 78
Pasci
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
29.10.2017 | Pasci 78 | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Memići
Memići
|
29.10.2017 | Bijeljevac | 3 : 0 | Memići | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
29.10.2017 | Kiseljak | 3 : 0 | Spreča | ||||||
Husinski rudar
Husino
|
|
Sapna
Sapna
|
29.10.2017 | Husinski rudar | 3 : 5 | Sapna |
Modrac
Modrac
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
29.10.2017 14:30 | Modrac | 2 : 2 | Špionica 1953 | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Škahovica
Škahovica
|
29.10.2017 14:30 | 25 maj | 3 : 1 | Škahovica |
Porječani
Porječani
|
|
Liješeva
Liješeva
|
29.10.2017 | Porječani | 3 : 0 | Liješeva | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Moštre
Moštre
|
29.10.2017 | Ljiljan | 1 : 3 | Moštre | ||||||
Omladinac
Porjećani
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
29.10.2017 | Omladinac | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Dijamant
Grđevac
|
29.10.2017 | Kralupi | 4 : 0 | Dijamant |
Vitez
Vitez
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.10.2017 14:00 | Vitez | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.10.2017 15:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 1 | Kozara | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
29.10.2017 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda (NG) |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
29.10.2017 13:00 | Olimpik | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
29.10.2017 13:00 | Sutjeska | 2 : 7 | Bosna Union | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
29.10.2017 12:00 | Goražde | 0 : 6 | Radnik (H) | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
29.10.2017 13:00 | Rudar | 0 : 3 | Novi Grad |
Posušje
Posušje
|
|
Igman
Konjic
|
29.10.2017 13:00 | Posušje | 0 : 0 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.10.2017 13:00 | Velež | 5 : 0 | Brotnjo |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Budućnost
Banovići
|
29.10.2017 12:00 | Napredak | 0 : 9 | Budućnost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.10.2017 12:00 | Drina | 3 : 3 | Radnički | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
29.10.2017 12:00 | Sloga(T) | 3 : 0 | Sloga(GC) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
29.10.2017 12:00 | Bratstvo | 7 : 1 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.10.2017 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Zvijezda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
29.10.2017 12:00 | Proleter | 2 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.10.2017 12:00 | Alfa | 2 : 3 | Ilićka 01 | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
29.10.2017 12:00 | Orašje | 1 : 0 | Sloga |
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
29.10.2017 14:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.10.2017 14:00 | Sarajevo | 7 : 0 | GOŠK | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2017 15:30 | Radnik | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.10.2017 15:00 | Krupa | 0 : 0 | Sloboda |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.10.2017 13:00 | Željezničar Sport Team | 6 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
29.10.2017 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Sloboda (NG) |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
29.10.2017 11:00 | Olimpik | 2 : 2 | Bosna | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
29.10.2017 11:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Bosna Union | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
29.10.2017 10:00 | Goražde | 0 : 2 | Radnik (H) | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
29.10.2017 11:00 | Rudar | 2 : 1 | Novi Grad |
Posušje
Posušje
|
|
Igman
Konjic
|
29.10.2017 11:00 | Posušje | 2 : 0 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.10.2017 11:00 | Velež | 3 : 0 | Brotnjo |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Podrinje
Janja
|
29.10.2017 10:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Budućnost
Banovići
|
29.10.2017 10:00 | Napredak | 0 : 19 | Budućnost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.10.2017 10:00 | Drina | 4 : 0 | Radnički | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
29.10.2017 10:00 | Sloga(T) | 3 : 1 | Sloga(GC) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Borac
Šamac
|
29.10.2017 10:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Zvijezda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
29.10.2017 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.10.2017 10:00 | Alfa | 1 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
29.10.2017 10:00 | Orašje | 0 : 2 | Sloga |
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
29.10.2017 12:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.10.2017 12:00 | Sarajevo | 8 : 0 | GOŠK | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2017 14:00 | Radnik | 2 : 1 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.10.2017 13:00 | Krupa | 2 : 2 | Sloboda |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
29.10.2017 10:00 | Tekstilac Kort | 0 : 1 | Proleter | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.10.2017 10:00 | Sloboda | 0 : 12 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
29.10.2017 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Željezničar Sport Team |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
29.10.2017 12:00 | Tekstilac Kort | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.10.2017 12:00 | Sloboda | 0 : 7 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
29.10.2017 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Željezničar Sport Team |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
29.10.2017 14:00 | Radnik Bumerang | 0 : 0 | Lokomotiva | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
29.10.2017 17:00 | SFK 2000 | 4 : 0 | Iskra |
Borac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
29.10.2017 12:00 | Borac | 1 : 9 | Modriča |
Libero
Goražde
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.10.2017 14:30 | Libero | 0 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Mladost
Nević Polje
|
29.10.2017 13:30 | Željezničar 2011 | 5 : 1 | Mladost |
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
29.10.2017 14:00 | Gradina | 6 : 4 | Sloga | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Fortuna
Živinice
|
29.10.2017 17:00 | Banja Luka | 9 : 0 | Fortuna |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.10.2017 19:30 | Brčko Zdravlje | 5 : 3 | Željezničar |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
FMP
Železnik
|
29.10.2017 17:00 | Igokea | 75 : 65 | FMP | ||||||
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
29.10.2017 19:00 | Union Olimpija | 79 : 88 | Budućnost VOLI |
Sokolac
Sokolac
|
|
Varda HE
Višegrad
|
29.10.2017 | Sokolac | 85 : 62 | Varda HE | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Princip
Zvornik
|
29.10.2017 | Slavija 1996 | 66 : 78 | Princip | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Student -Igokea
Banja Luka
|
29.10.2017 | Rudar 2015 | 72 : 95 | Student -Igokea |
Sloboda
Novi Grad
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
29.10.2017 16:00 | Sloboda | 40 : 77 | RMU Banovići | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.10.2017 16:00 | Rudar Sport | 98 : 70 | Željezničar | ||||||
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Bugojno
Bugojno
|
29.10.2017 18:00 | Play Off Ultra | 108 : 61 | Bugojno | ||||||
Livno
Livno
|
|
Brčanka
Brčko
|
29.10.2017 18:00 | Livno | 66 : 49 | Brčanka |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Majevica
Lopare
|
29.10.2017 18:00 | Pelagićevo | 0 : 3 | Majevica |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Breza 1934
Breza
|
29.10.2017 | Krivaja | 3 : 0 | Breza 1934 | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
29.10.2017 | Ilidža | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Mladost
Žepče
|
|
Bosna
Sarajevo
|
29.10.2017 | Mladost | 0 : 3 | Bosna |
Derventa
Derventa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
29.10.2017 18:00 | Derventa | 2 : 3 | Crvena zvijezda |
Stakorina
Čajniče
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
29.10.2017 | Stakorina | 3 : 0 | Zelengora |
Radnik 2
Bijeljina
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
29.10.2017 | Radnik 2 | 0 : 3 | Han Pijesak | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Drina
Zvornik
|
29.10.2017 | Rudar | 0 : 3 | Drina |
Maglaj
Maglaj
|
|
Smeč
Lukavac
|
29.10.2017 | Maglaj | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Bihać Preminger
Bihać
|
29.10.2017 | Žepče | 3 : 0 | Bihać Preminger | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
29.10.2017 | Bosna | 3 : 0 | Gradina-Herceg | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Gračanica Forteks
Gračanica
|
29.10.2017 | Lukavac | 0 : 3 | Gračanica Forteks |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Drina
Zvornik
|
29.10.2017 | Kozara Mlijekoprodukt | 40 : 25 | Drina |
Kozara
Gradiška
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
29.10.2017 | Kozara | 28 : 26 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Sloga
Prnjavor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
29.10.2017 | Sloga | 28 : 32 | Čelinac |
Grude
Grude
|
|
Ilidža
Ilidža
|
29.10.2017 | Grude | 37 : 14 | Ilidža | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Katarina
Mostar
|
29.10.2017 | Izviđač | 36 : 20 | Katarina | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Goražde
Goražde
|
29.10.2017 | Mira | 34 : 44 | Goražde |
Borja
Teslić
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
29.10.2017 | Borja | 25 : 36 | Knežopoljka |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
29.10.2017 | Omladinac | 22 : 21 | Srbac |