05.04.2017 13:48 Siks

KomÅ”ijski derbi na strani Budućnosti!

U okviru druge pripremne utakmice fudbaleri Bisera iz LiÅ”nje poraženi su rezultatom 2-4 od komÅ”ijskog rivala Budućnosti.Ā U početku prvog poluvremena zabilježena je prva prilika gostiju iz Galjipovaca kada je Å arčević naÅ”ao se sam pred golmanom domaćih, ali je to otiÅ”lo u korist domaćih sjajno je to intervenisao Halilić! Samo par minuta kasnije u 22. minutu zaspala je odbrana i Budućnosti, loptu...

05.09.2016 19:32 Siks

Mreže se tresle i u OpŔtinskoj ligi LaktaŔi-Srbac-Prnjavor

U nedjelju je počela nova sezona u Opštinskoj ligi Laktaši-Srbac-Prnjavor. Novajlije u ligi su Župa iz Milosavaca, Polet Sitneši, Potkozarje Aleksandrovac i OFK Nožičko iz istoimenog mjesta. Donosimo vam detalje sa utakmica Crni vrh - Biser 2:3 i Župa - Studenac 7:2. CRNI VRH - BISERI (1:1) 2:3 Blagi pljusak golova u Lišnjoj! Na otvaranju sezone Biseri...