27.03.2019 15:31 Vladimir Šutvić, Borac-Sport

Doći će i pobjede

Ā  OdbojkaÅ”ice Borca takmičenje u prvoj grupi Druge lige Republike Srpske okončale su dvanaestim porazom. Crveno-plave su poražene u Banjaluci od mrkonjićke Balkane MP rezultatom 0:3 (11:25, 15:25, 14:25), te su tako nastup u drugoligaÅ”kom rangu zavrÅ”ile bez ijedne pobjede.

25.02.2019 05:48 Vladimir Šutvić, Borac-Sport

Porazom do prvog boda

Odbojkašice Borca osvojile su danas prvi bod u okviru prve grupe Druge lige Republike Srpske. Crveno-plave su u dvorani Obilićevo ugostile ekipu Smeča iz Novog Grada koja je trijumfovala rezultatom 2:3 nakon izuzetno dramatične završnice, u kojoj naš tim nije iskoristio meč-loptu u finišu petog seta. Počelo je dramom: gošÄ‡e su prvi set osvojile rezultatom...

03.02.2019 15:26 Administrator DC

GradiŔka ide dalje

Kadetskinje Gradiške su na turniru u Derventi bile bolje od domaćina Dervente i Inove iz Banjaluke i izborile plasman u treće kolo šampionata Republike Srpske.  OK DERVENTA - OK GRADIŠKA 0:3 (17:25, 18:25, 11:25) OK DERVENTA:1. Tamara Malić (L), 3. Anja Stjepanović, 4. Monika Kuzmanović, 6. Jovana Pećanac, 7. Andrea Smiljić, 12. Jelena Holovka (K), 13. Vasilija...

06.11.2018 10:53 Vladimir Šutvić, Borac-Sport

Prijedor boljid od Borca

OdbojkaÅ”ice Borca poražene su Ā u Prijedoru od istoimenog domaćina rezultatom 3:0 u utakmici petog kola prve grupe Druge lige Republike Srpske. Prijedorčanke su zadržale stoprocentnu uspjeÅ”nost i upisale 4. pobjedu, dok su crveno-plave posljednjeplasirane sa pet poraza iz isto toliko odigranih utakmica. Å esto kolo igra se 17. novembra, a odbojkaÅ”ice Borca su u toj rundi slobodne. Ā