07.04.2019 16:01 Administrator DC

Sloboda bolja od Širokog

U okviru 2. kola Elitne lige za pionire, fudbaleri Slobode stigli su do sigurne pobjede nad Širokim Brijegom rezultatom 2:0. Prvi pogodak na ovom susretu Sloboda je postigla u 34. minuti susreta kada je Tabaković pogodio mrežu Majstorovića. Konačan rezultat na ovom susretu postavio je Aličić u 54. minuti susreta i tako donio bitnu pobjedu svom timu. FK SLOBODA: Pilaković,...

30.03.2019 13:35 Administrator DC

Katastrofa Slobode

Pioniri Sarajeva su pobjedom nad ekipom Slobode u Butmiru rezultatom 8:1 (3:1) otvorili takmičenje u Elitnoj ligi BiH. Gosti su na otvaranju duela stigli do prednosti. Jedna dobra akcija gostiju po lijevoj strani završila je centaršutem, a najbolje se snalazi Suljić i pogađa mrežu domaćeg tima. Sarajevo je nakon toga preuzelo inicijativu a do izjednačenja su stigli preko...