03.05.2019 19:07 sportdc.net

Krupa i Željezničar remizirali

Kadeti Željezničara remizirali su danas u Krupi na Vrbasu protiv Krupe 2:2 u utakmici 6. kola Elitne lige kadetske Premijer lige BiH. Krupa je povela sa 2:0 u ovom susretu. Igrala se 33. minuta kada je Džafo Hadžić pogodio za 1:0, da bi SaÅ”a Grbić u 50. minutu uduplao prednost Krupe.Ā  Željezničar, ipak, uspjeva da se vrati u susret. Samo četiri minute kasnije Madžid Å oÅ”ić pogađa za 2:1,...

17.04.2019 19:10 Administrator DC

Željo bolji od Krupe

Kadeti Željezničara su u 1. kolu Elitne lige Premijer lige BiH savladali Krupu na svom terenu sa 2:0. U vrlo sadržajnom prvom dijelu Željezničar je na samom otvaranju stigao do pogotka, a strijelac je bio Pehilj. Nakon toga obje ekipe su imale svoje prilike, ali promjene rezultata nije bilo, pa su Plavi na odmor otišli sa jednim pogotkom prednosti. Drugi dio nije obilovao sansama...