31.08.2019 05:46 Administrator DC

Čupo Moting ''gura'' PSŽ

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su novu pobjedu u četvrtom kolu francuske Lige 1 pošto su na gostovanju dobili Mec rezultatom 2:0. Igrao se 10. minut kada je Fofana skrivio penal, a minut kasnje isti je u pogodak pretvorio Anhel Di Marija.    U 43. minutu mrežu je zatresao sve bolji Maksim Čupo-Moting koji je glavom uspio da matira Oukiđu nakon asistencije Veratija....

19.08.2019 06:17 redakcija

Ren bolji od PSŽ-a

Fudbaleri šampiona Francuske Pari Sen Žermena poraženi su u drugom kolu prvenstva Francuske.   Izabranici trenera Tomasa Tuhela izgubili su na gostovanju ekipi Rena (2:1). Pari Sen Žermen je ipak prvi poveo i to u 36. minutu. Bila je to katastrofalna greška defanzivca Rena, Da Silve, htio je da vrati loptu golmanu, ali uradio je to tako loše, lopta je...