13.03.2020 06:06 Administrator DC

UŔće izborilo majstoricu

KoÅ”arkasice UŔća, izborile su majstoricu za finale lige Republike Srpske. Ā  Početak je pripao timu Feniksu, da bi Ā djevojke UŔćaĀ  do kraja prve četvrtine okrenule i povele 21:17. Drugi period oblježio jeĀ pad UŔća, pa se naĀ Ā poluvrijeme otiÅ”lo kod rezultata 29:36 za gođćeĀ  Treći period od rezultataĀ  31:42 za Feniks, u znakuĀ Ā uragan djevojaka UŔća i serijom 18:2 dolaze do 49:44, početkom...

11.03.2020 22:28 Predrag NiÅ”ić

Brat sudi bratu

Sutra se u Banjoj LuciĀ  igra revanÅ” meč Ā prvenstva Srpske za koÅ”arkaÅ”ice .U polufinalnom duelu gradskih rivalaĀ  sastaju se domaći Feniks i UŔće.U prvom mečuĀ  slavile su koÅ”arkaÅ”ice Feniksa,koje suĀ  i osvojile regularni dio prvenstva. Ipak jedan podatak je zanimljiv za navedeni susret,naime utakmicu će suditi Bojan Kosić koji je brat Ā Darka Kosića .A Darko Kosić je trener koÅ”arkaÅ”ica Feniksa....