18.04.2021 22:11 Administrator DC

Prekid utakmice Blagaj - Iskra

Fudbaleri Iskre gostovali su danas u Blagaju u okviru prvenstva Kantonalne lige HNK. Utakmica je prekinuta u 25. minuti pri rezultatu 0:0 kada je sudija dosudio kazneni udarac za Iskru. S tom odlukom nisu se složili igrači Blagaja i fizički su krenuli da se obračunaju sa sudijom.   U tom naguravanju bilo je i kontakta sa sudijom i on je odlučio da prekine...

08.02.2021 09:05 Ismet Nimanović

Klis pregazio Kruševo

Drugu pripremnu utakmicu fudbaleri Klisa iz Buturović Polja, četvrfinalisti Kupa Bosne i Hercegovine i članovi Druge lige FBiH, grupa „Jug“ su odigrali sa  ekipom  Kruševa. U 31. minuti na asistenciju Mirnesa Jahića, Azer Kozić  je doveo Klis u rezultatsku prednost 1:0, da bi Mirsad Hakalović u 42. minuti povećao prednost na 2:0. Samo što je počelo drugo poluvrijeme Mandić je smanjio...