Radnički bolji od Mladosti, sledi derbi sa Zvezdom
Prvenstvenu pauzu zbog obaveza reprezentacije fudbaleri Radničkog su iskoristili na najbolji način i u Lučanima savladali Mladost (1:0) pogotkom Nermina Haskića u 90. minutu u prijateljskom susretu.

Tokom meča oba tima su imala nekoliko prilika za gol, a jedini precizan je bio Haskić, nakon centaršuta Drinčića, kada je u poslednjem minutu glavom sa šest metara pogodio mrežu protivnika.

Radnički Dinamo

Uspešna provera; foto: Vanja Keser

U prvom poluvremenu za Radnički su igrali Bulajić, Aksentijević, Đorđević, Mijailović, Aleksa Jovanović, Noma, Krstić, Damnjanović, Apostolović, Nikodijević i Aleksandar Jovanović.

U drugom poluvremenu igrali su Ristić, Pankov, Crnomarković, Todorovski, Stanković, Bondarenko, Noma, Drinčić, Grbić, Ranđelović i Haskić.

Ovo je bila odlična provera pred derbi koji niški tim igra 24. novembra od 19 sati na stadionu "Čair" protiv šampiona i lidera Crvene zvezde.