U Biijelini je u toku premijerligaški okršaj između domaćeg Radnika i tuzlanskle Slobode.

Radnik - Sloboda 0:0

RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Sušić, Đelmić, Vasić, Peco, Hadžić, Đurić, Isić.

SLOBODA: Vukliš, Adžem, Husejinović, Baraban, Smajić, Ivetić, Beganović, Vidović, Ćivić, Alispahić, Ignjatović.

4. minut šansa za Slobodu. Baraban pokušao glavom sa oko 5 metara, direktno u Lučića.

20. minut. Šansa za Radnik. Iznenada se u šansi našao Irfan Hadžić, šut sa oko 18 metara sa lijeve strane, direktno u golmana Vukliša.

37. minut, šansa za Slobodu. Sa oko 20 metara šutirao je Edis Smajić, lopta odlazi pored desne stative golmana Lučića.

Nakon prvog poluvremena u Bijeljini, Radnik - Sloboda 0:0. Bez izglednih prilika, Sloboda imala neznatno veći posjed.

60. minut, šansa za Slobodu. Šut Čivića sa oko 17-18 metara odlazi u korner nakon što je zakačila jednog od igrača Radnika.

63. minut. Izmjena u ekipi Radnika. Umjesto Hadžića, u igri je Glišić.

65. minut. Žuti za igrača Radnika, Slavišu Radovića, nakon starta nad Husejinović Saidom.

67. minut. Žuti karton za igrača Slobode, Vidović Antonia.

71. minut. Još jedan žuti karton za igrače Radnika. Glišić Aleksandar "požutio" zbog starta nad Livančićem.

74. minut. 1:0 za Slobodu nakon greške Tarika Isića. Strijelac Tony Livančić.

79. minut. Šansa za Radnik. Glišić je sa oko 5 metara slabo šutirao prema golu Slobode, direktno u golmana Vukliša.

81. minut. Ponovo šansa za Glišića, ponovo uspješniji gomlan Slobode, koji loptu odbija u korner. Nakon centaršuta iz ugla, Franić glavom šutira preko gola.

82. minut. Izmjenu u Slobodi. Umjesto Smajića, u igri je Pršeš.

83. minut. Kontra Slobode, Vidović šutira pored gola.

87. minut. Još jedna šansa za Slobodu iz kontra napada. Nakon šuta Beganovića sa oko 15 metara lopta odlazi preko gola Lučića.

90. minut, izmjena u Slobodi. Umjesto Vidovića, u igri je Sead Zukić.

93. minut. Šut Čivića sa oko 20 metara odlazi preko gola Mladena Lučića.

Kraj utakmice u Bijeljini. Radnik - Sloboda 0:1.

Čelik 0 : 3 Mladost
Radnik 0 : 1 Sloboda
Široki Brijeg 1 : 1 GOŠK
Krupa 2 : 1 Željezničar
Tuzla Siti 1 : 2 Zrinjski
Sarajevo 3 : 1 Zvijezda 09