Odbojkaši iz Obudovca slavili u Palama

Odbojkaši Jahorine i dalje su bez pobjede u novoj sezoni. Paljani su večeras u utakmici 8. kola Prve lige Republike Srpske na domaćem parketu poraženi od odbojkaša Crvene Zvijezde iz Obudovca s rezultatom 2:3 po setovima 25:19, 13:25, 25:22, 22:25 i 9:15.
.
Odbojkaši Jahorine i Crvene Zvijezde odigrali su uzbudljiv i maratonski meč, a posle preokreta do većeg bodovnog kolača došli su sasvim zasluženo gosti iz Obudovca.

Meč su bolje otvorili domaćini i dobili su prvi set 25:15. "Crveno-bijeli" su u drugom periodu bili ubjedljivi i razultatom 13:25 ravnaju na 1:1. Paljani su se brzo oporavili i dobili su treći period igre sa 25:22 te poveli sa 2:1. No, odbojkaši iz Obudovca u nastavku prave veliki preokret. Četvrti set iako su gubili 14:19 dobili su sa 22:25, dok su peti rutinski riješili u svoju korist 9:15. za konačnu
pobjedu od 2:3.

Posle 8. odigranih kola Paljani su i dalje bez pobjede i sa 3. boda na sedmom su zadnjem mjestu tabele, a gosti sa omjerom 3-5 i sa 7. bodova ostali su na 5.

U narednom 9, kolu koje je na rasporedu sredinom februara se sastaju: Maglić - Jahorina, C. Zvijezda - Gradiška i Ljubinje Bankom - Drina. Slobodna će biti ekipa "Pempo"

OK "Jahorina" Pale - OK "Crvena Zvijezda" Obudovac 2:3 / 25:19, 13:25, 25:22, 22:25, 9:15