Remi veći uspjeh Radnika

U okviru 19, posljednjeg kola prvog dijela sezone,  GOŠK i Radnik iz Bijeljine su  remizirali u Gabeli igrajući 1:1,  što je veći uspjeh gostiju. Loš teren je uticao da se prikaže bolja igra od oba sastava. Bijeljinci su prvi zaprijetili u 17. minutu kad su šutirali Hadžić, Aleksić i Merajić. Domaćini su imali veliku šansu u 27. minutu kad je Aletić uposlio Ereiza,  ali on sa 5 metara prebacuje gol. U 38. minutu  Kulović iz slobodnjaka dobro šutirao,  ali samo u spoljni dio mreže. U 53. minutu gosti su poveli. Nakon kornera, Martinović se dobro snašao i savladao Kozića. Poslije toga, domaćin preuzima incijativu, a Ramić je imao nekoliko prilika, ali je iskoristio onu u 80. minutu za izjedačenje. Poslije ovog kola Radnik se nalazi na  7. mjestu sa 22 osvojena boda, dok je GOŠK na 11. mjestu sa 18 bodova.

GOŠK - RADNIK 1:1 (0:0)
Stadion u Gabeli. Gledalaca: 150. Sudija: Elvis Mujić (Banovići). Pomoćnici: Fikret Bečić (Lukavac) i Dalibor Hrstić (Ljubuški). Delegat: Vladimir Glavaš (Drinovci). Posmatrač suđenja: Rusmir Mrković (Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Martinović u 53, 1:1 Ramić u 80. Žuti kartoni: Kovačić, Raguž, Hajdarević,(GOŠK), Đurić, Sušić, Šantić, Mekić (Radnik).
GOŠK: Kozić, Karamarko (od 75. Ramić), Hasanhodžić, Ereiz (od 75. Anković), Aletić, Kulović, Đajić, Raguž,  Vego, Hajdarević, Kovačić
RADNIK: Lučić, Franić, Martinović (od 73. Motika), Sušić (od 85. Šantić), Mekić, Vasić, Peco, Hadžić, Šurić (od 86. Isić), Aleksić, Merajić

Mladost 3 : 1 Krupa
Radnik 1 : 0 Sloboda
Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
Tuzla Siti 0 : 3 Željezničar
Zvijezda 09 0 : 0 Zrinjski
GOŠK 0 : 2 Sarajevo