Na osnovu dostavljenih informacija sa odigranih utakmica drugog kruga takmičenja mlađih kategorija u konkurenciji Juniorki utakmice se registruju sledećim rezultatima:
Juniorke
GRUPA 1
OK „KOTOR VAROŠ“ - OK „INOVA“ 0:3 (11:25,20:25,15:25) 46:75
Banja Luka. 23.12.2018. godine
I sudija: Dušica Kovač iz Banja Luke
II sudija: Nikola Lovrenović iz Banja Luke
ŽOK „KOZARA“ - OK „KOTOR VAROŠ“ 3:2 (21:25,25:20,25:22,17:25,15:13) 103:105
Banja Luka, 23.12.2018. godine
I sudija: Nikola Lovrenović iz Banja Luke
II sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke
OK„INOVA“ - ŽOK„KOZARA“ 3:0 (25:16,25:11,25:12) 75:39
Banja Luka, 23.12.2018. godine
I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke
II sudija: Dušica Kovač iz Banja Luke
TABELA GRUPA 1
Pl. |
EKIPA |
åU |
U+ |
U- |
S+ |
S- |
P+ |
P- |
åB |
1. |
OK „INOVA“ |
2 |
2 |
0 |
6 |
0 |
150 |
85 |
6 |
2. |
ŽOK „KOZARA“ |
2 |
1 |
1 |
3 |
5 |
142 |
180 |
2 |
3. |
OK „KOTOR VAROŠ“ |
2 |
0 |
2 |
2 |
6 |
151 |
178 |
0 |
GRUPA 2
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ 3:0 (25:19,25:11, 25:15) 75:45
Obudovac, 23.12.2018. godine
I sudija: Nemanja Mićić iz Modriče
II sudija: Predrag Pecikoza iz Doboja
ŽOK „RADNIK“ - ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ 0:3 (16:25,14:25,12:25) 42:75
Obudovac, 23.12.2018. godine
I sudija:Dragan Miškić iz Obudovca
II sudija: Nemanja Mićić iz Modriče
ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ - ŽOK „RADNIK“ 2:3 (25:14,20:25,18:25,25:22,10:15) 98 :101
Obudovac, 23.12.2018. godine
I sudija: Predrag Pecikoza iz Doboja
II sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
TABELA GRUPA 2
Pl. |
EKIPA |
åU |
U+ |
U- |
S+ |
S- |
P+ |
P- |
åB |
1. |
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ |
2 |
2 |
0 |
6 |
0 |
150 |
87 |
6 |
2. |
ŽOK „RADNIK“ |
2 |
1 |
1 |
3 |
5 |
143 |
173 |
2 |
3. |
ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ |
2 |
0 |
2 |
2 |
6 |
143 |
176 |
1 |
GRUPA 3
OK „GLASINAC“ - ŽOK „JAHORINA“ 3:0 (29:27,25:2025:16) 79:63
Pale, 29.12.2018. godine
I sudija: Dragan Filipovac iz Višegrada
II sudija: Milena Čančar iz Pala
OK „HE NA DRINI“ - OK „GLASINAC“ 2:3 (20:25,18:25,25:14,25:19,11:15) 99:98
Pale, 29.12.2018. godine
I sudija: Milena Čančar iz Pala
II sudija: Darija Dragišić iz Istočnog Sarajeva
ŽOK„JAHORINA“- OK„HE NA DRINI“ 3:2 (20:25,25:16,27:25,16:25,15:11) 103:102
Pale, 29.12.2018. godine
I sudija: Darija Dragišić iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Dragan Filipovac iz Višegrada
TABELA GRUPA 3
Pl. |
EKIPA |
åU |
U+ |
U- |
S+ |
S- |
P+ |
P- |
åB |
1. |
OK „GLASINAC“ |
2 |
2 |
0 |
6 |
2 |
177 |
162 |
5 |
2. |
ŽOK „JAHORINA“ |
2 |
1 |
1 |
3 |
5 |
166 |
181 |
2 |
3. |
OK „HE NA DRINI“ |
2 |
0 |
2 |
4 |
6 |
201 |
201 |
2 |
GRUPA 4
ŽOK „LEOTAR“ - OK „LjUBINjE BANKOM“ 1:3 (11:25,25:23,23:25,17:25) 76:98
Ljubinje, 25.12.2018. godine
I sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
II sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja
OK „HERCEGOVAC“ - ŽOK „LEOTAR“ 3:0 (25:16,25:9,25:16) 75:41
Ljubinje. 25.12.2018. godine
I sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja
II sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
OK „LjUBINjE BANKOM“ - OK „HERCEGOVAC“ 1:3 (19:25,22:25,25:19,17:25) 83:94
Ljubinje, 25.12.2018. godine
I sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
II sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
TABELA GRUPA 4
Pl. |
EKIPA |
åU |
U+ |
U- |
S+ |
S- |
P+ |
P- |
åB |
1. |
OK „HERCEGOVAC“ |
2 |
2 |
0 |
6 |
1 |
169 |
124 |
6 |
2. |
OK „LjUBINjE BANKOM“ |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
181 |
170 |
3 |
3. |
ŽOK „LEOTAR“ |
2 |
0 |
2 |
1 |
6 |
117 |
173 |
0 |
Nakon odigranih utakmica drugog kruga, plasman na finalni turnir za Prvaka Republike Srpske u konkurenciji juniorki, koji se igra u terminu 27/28.04.2019. godine ostvarili su:
1. OK „INOVA“
2. ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“
3. OK „GLASINAC“
4. OK „HERCEGOVAC“
OK Glasinac