Poraz Leotara na kraju godine

Futsaleri Salinesa savladali su danas u Tuzli, KMF Leotar u posljednjoj utakmici Premijer lige BIH za 2018. godinu.

Ovaj meč se trebao igrati kada i ostali dueli devetog kola, međutim zbog snježnog nevremena koje je pogodilo Bosnu i Hercegovinu i nemogućnost Trebinjaca da otputuju u Tuzlu ova utakmica je odložena i odigrana danas.

Bila je ovo tvrda utakmica sve do posljednje četvrtine meča, kada stvari u svoje ruke preuzima Vladimir Džombić i hettrikom odvodi Salines na 5:1. Prethodno je Maid Ramić postigao dva pogotka, a tačku na I je stavio Tarik Idriz. Jedini gol, i to izjednačujući u 25. minutu, za goste je postigao Miljan Vico.

FC SALINES – KMF LEOTAR 6:1 (1:0)
SKPC ”Mejdan”, Tuzla
Gledalaca: 100
Strijelci: 1:0 Ramić 13, 1:1 Vico 25, 2:1 Ramić 32, 3:1 Džombić 32, 4:1 Džombić 33, 5:1 Džombić 36, 6:1 Idriz 37
Žuti kartoni: Džombić (Salines), Vico, Šarenac (Leotar)
Crveni karton: Srđan Ivanković (Salines) 26

Salines: Hodžić, Ivanković, Marinković, Ramić, Džombić, Divković, Milanović, Buljubašić, Hasić, Idriz, Marković

Leotar: Šarenac, Jokić, Andrić, Milojević, Vico, Sulaver, Aleksić, Vukanović, Todorović, Vujović

Zrinjski 4 : 2 Kaskada
Mostar SG Staklorad 2 : 1 Seljak
Beli anđeo 8 : 3 Tango
Leotar 0 : 3 Salines