Pobjede Oklahome i Bulsa

Košarkaši Oklahome savladali su Nju Jork u gostima rezultatom 127-109. Od samoga starta OKC je nametnula svoj ritam. Već nakon prvog perioda imali su 15 porena prednosti. Do kraja prvog poluvremena ta prednost porasla je na +20. Drugo poluvrijeme bilo je samo stvar formalnosti i Oklahoma je lagano privela meč kraju. OKC je do pobjede predvodio Džordž sa 31 poenom dok je domaće predvodio Hardvej sa 23 poena.

Čikago je sa druge strane savladao ekipu Klivlenda u gostima sa 104-88. Čikago je sjajno otvorio meč. Imali su dvocifrenu prednost nakon prvog perioda. Međutim, Kavsi su uzvratili i do poluvremena smanjili zaostatak na -6. U trećem periodu ekipe su bile izjednačene. Čikago je savladao otpor rivala u poslednje periodu. Na kraju su čak i rutinski došli do pobjede. Najefikasniji je bio Zek Levin sa 25 poena dok je domaće predvodio Sekston sa 18 poena.