Iznad Goražda Maglić

Nova pobjeda za  djevojke Maglića iz Foče !

Izuzetno težak meč sa igračicama  Goražda, nakon 2 časa i 30 minuta igre veći dio bodovnog kolača ostaje ipak u Foči.

Prvi set pripada gošćama koje su imale prednost i u drugom setu kada su vodile čak i 24:20, međutim tada se bude do tada prosječne domaće odbojkašice i sjajnom serijom dobijaju drugi set rezultatom 28:26.

Energiju sa kraja drugog prenose i u treći set koji dobijaju rutinski 25:18. U četvrtom prava drama, 3 meč lopte za Maglić, međutim kao da je meč bio predodređen da ide u peti  set, 26:28 za Goražde.

U petom setu konstantno vođstvo domaće ekipe, ali opet neizvjesna završnica koju je okončala sjajnim servisom Jelena Sarić, 15:13!

Pobjeda kojom su se djevojke iz Foče  učvrstile u sredini tabele, na šestom mjestu.

Sledeći vikend opet derbi u Foči kada u goste dolazi trenutno četvrtoplasirana ekipa Kule iz Gradačca, aktuelni vicešampion BiH.

Kula Gradačac 3 : 1 Smeč
BL Volley 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
Jahorina 3 : 0 Goražde
Modriča 0 : 3 Maglić
Sloboda 0 : 3 Gacko