Generalka pripala Borcu

Dubički Borac i Ljubić iz Prnjavora danas su u Kozarskoj Dubici odigrali prijateljsku utakmicu, koja je ujedno bila i generalka pred star proljećnog dijela šampionata, a domaći su slavili 3:1. Ljubić je dobro otvorio utakmicu, nametnuo svoj ritam, imao posjed lopte, stvorio dvije prilike, ali dobre minute nije naplatio pogotkom. Sa druge strane domaćin je u finišu prvog poluvremena iz prvog udarca u okvir gola poveo pogotkom Zeca.

Početak drugog poluvremena obilježila je igra na sredini terena, nakon čega je Borac udvostručio prednost evrogolom Reljića  sa 30 metara. Minut kasnije Ljubić je izveo dobru akciju, a Segić je smanjio na 2:1. Usledili su ataci Ljubića, izjednačenje je visilo u zraku, međutim Borac je još  jednom dalekometnim projektilom Gorinjca sa 30 metara povećao prednost na 3:1. Gosti su u finišu imali još jednu dobru priliku, ali je Segić pogodio prečku.