Krupa ''krenula'' u Prvu ligu

Fudbaleri Krupe na domaćem terenu dočekali su Tuzla Siti, a gostujući tim pružio je sjajnu partiju i stigao do pobjede rezultatom 0:2.

Ekipa Mirze Varešanovića odigrala je jako dobar meč, željela više pobjedu i na kraju stigla do tri veoma bitna boda. Prvi pogodak na susretu postignut je u 19. minuti susreta kada je Vojo Ubiparip savladao domaćeg golmana.

Novi pogodak za Tuzlake stigao je u 36. minuti susreta, a i ovog puta strijelac je bio danas odlično raspoloženi Vojo Ubiparip. Drugi dio susreta Krupa je krenula nešto ofanzivnije i odmah su zaprijetili golu Tuzle, ali sa gol-linije odlično je izbio loptu Zlatković.

Do kraja susreta oba tima imala su prilike da postignu pogodak, ali fudbaleri nisu bili konkretni u završnici, pa nije bilo promjene rezultata.

FK KRUPA: Marković, Redžić, Makitan, Dujaković, Palić, Nikodijević, Nikolić, Milanović, Miketek, Dalić i Mandić.

FK TUZLA CITY: Nurković, Efendić, Crnkić, Stojčev, Kojić, Čomor, Stjepanović, Brekalo, Murga, Ubiparip i Zlatković.

Čelik 3 : 1 GOŠK
Sloboda 0 : 0 Željezničar
Mladost 0 : 0 Zrinjski
Radnik 1 : 0 Zvijezda 09
Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
Krupa 0 : 2 Tuzla Siti