11.03.2019 Administrator DC

Ljubić krenuo trijumfom

Fudbaleri Ljubića pobjedom su otvorili proljećni dio šampionata, pošto su juče kao gosti savladali Dubrave 1:0.

Domaći su prilikom u 5. minuti otvorili utakmicu, kada je Ratković dobro intervenisao, nakon čega je Ljubić preuzeo terensku inicijativu. U razmaku od 16. do 35. minuta gosti su propustili četiri kolosalne prilike, dva puta Segić, dva puta Subić ali su udarci završavali pored gola.

U nastavku susreta opet su domaći bili ti koji su prvi priprijetili. Igrao se 66. minut kada je Perić promašio nemoguće. Krilni igrač domaćih ostao je sam u petercu gostiju, ali njegov udarac završava pored gola.

Pet minuta kasnije Ljubić opasno prijeti, rezervista Vasić šutira sa vrha kaznenog prostora, ali lopta pogađa prečku. Dva minuta kasnije gosti su poveli. Brz kontranapad, Subić prolazi čuvara mreže Vasića, upošljava Burgića, koji trese mreže.

Do kraja susreta domaći su pokušavali doći do izjednačenja, ali se Ljubić dobro branio, te je za Prnjavor zasluženo odnio sva tri boda.