Borcu bodovi u Maglaju

Rukometaši Borca vraćaju se sa neugodnog gostovanja u Maglaju u pobjedničkom raspoloženju. Crveno-plavi su večeras, u utakmici 22. kola Premijer lige, savladali domaćina rezultatom 22:24 i stigli do brojke 43 kada su u pitanju osvojeni bodovi.

Izabranici Mirka Mikića kontrolisali su dešavanja na parketu i tok rezultata skoro svih 60 minuta, a na pauzu između dva poluvremena otišli su pri prednosti od šest golova (9:15). Domaći su, u finišu utakmice, zaostatak smanjili na samo jedan gol (22:23), ali je odmah zatim poentirao najefikasniji Borčev rukometaš na utakmici Bojan Rađenović i postavio konačnih i već pomenutih 22:24.

Već u srijedu, 10. aprila, Borčeve igrače očekuju nove obaveze – zaostala utakmica 21. kola sa dobojskom Slogom, koja se igra u dvorani Borik.

Bojan Rađenović/foto:borac-sport.com

Sloga(D) 34 : 28 Derventa
Sloga(GV-U) 25 : 22 Goražde
Bosna 26 : 21 Vogošća Poljine Hills
Slavija 31 : 31 Zrinjski
Leotar 29 : 30 Gračanica
Konjuh 26 : 23 Lokomotiva
Maglaj 22 : 24 Borac M:TEL