Čelik i Tuzla, Radnik i Zvijezda 09 na ravne časti

Čelik je poveo u 47. minuti golom Ševke Okića koji je sa ivice kaznenog prostora pogodio lijeve rašlje, a Tuzla City izjednačio u 54. minuti golom Jove Kojića koji je snažnim udarcem sa 20 metara pogodio donji lijevi ugao gola crno-crvenih.

Bilo je još nekoliko prilika na obe strane. Okićev udarac u 9. minuti, odbranio je Fejzić, a udarac Stojčeva u 16. minuti golman Pavlović.

U 43. minuti je Dilaver je pogodio stativu, a minut kasnije Dedić iz izgledne pozicije šutirao pored gola.

U 62. minuti Pavlović je u dva navrata spasio Čelik. Prvo je odbranio udarac Zlatkovića, a onda i udarac Crnkića sa sedam metara. U 76. minuti kapiten domaćih Anel Dedić je dobio je prvo žuti, a onda i crveni karton zbog prigovora sudiji Mateu Musi.

Stadion: Bilino polje. Gledalaca: 2.000. Sudija: Mateo Musa (Čitluk) 5. Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i Davor Beljo (Mostar). Strijelci: 1:0 - Okić (47), 1:1 - Kojić (54). Žuti kartoni: Grahovac, Dedić - Čelik, Stjepanović, Čomor - Tuzla City. Crveni karton: Dedić (76).
ČELIK: Pavlović 7, Hodžić 6, Okoli 6,5, Vrhovac 6, Dedić 5,5, Dilaver 6, Okić 6,5 (88. - Baban -), Grahovac 6, Pecelj 6, Miletić - (21. - Vardo -, 27. - Ćubara 6), Jurina 6. Trener: Cihat Arslan.
TUZLA CITY: Fejzić 6, Efendić 6, Crnkić 6,5, Stojčev 6,5, Kojić 6,5, Stjepanović 5,5 (68. - Čomor -), Brekalo 6, Bevab, Ubiparip, Sesar, Zlatković 6 (84. - Murga -).Trener: Mirza Varešanović.

Radnik - Zvijezda 09 1:1

U semberijskom derbiju Radnik i Zvijezda 09 podijelili su bodove, a publika u Bijeljini mogla je vidjeti odličan fudbal.

Ekipa Zvijezde 09 stigla je do pogotka u 41. minuti susreta kada je Ćulum pogodio mrežu Radnika, da bi domaći do poravnanja i boda stigli u 48. minuti pogotkom Bradonjića.

Mladost 3 : 1 Krupa
Radnik 1 : 0 Sloboda
Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
Tuzla Siti 0 : 3 Željezničar
Zvijezda 09 0 : 0 Zrinjski
GOŠK 0 : 2 Sarajevo