NBA: Toronto rutinski do 2-2

Košarkaši Toronta savladali su Milvoki sa 120-102 te su izjednačili na 2-2 u pobjedama.

Otvaranje susreta bilo je sjajno. Revolveraški obračun i dosta dobrih poteza sa obje strane.Toronto je na kraju dobio prvi period sa 32-31. U drugom periodu Toronto je nastavio sa sjajnom igrom u napadu. Uz to, zategli su odbranu te su do poluvremena stegli dvocifrenu prednost.

Očekivalo se u nastavku da Janis i drugovi zaigraju bolje. Međutim, Toronto nošem domaćom publikom se nije dao. U trećem periodu su održavali vodstvo te su sa +13 ušli u poslednji period. U poslednjem periodu nije bilo nikakve drame i Toronto je na kraju sigurno došao do pobjede.

Toronto je do pobjede predvodio Lauri sa 25 poena dok su Lenard i Pauel dodali po 18. Midlton je predvodio goste sa 30 poena, osam skokova i sedam asistencija dok je Janis dodao 25 poena i deset skokova.