XS
SM
MD
LG

Poznati svi četvrtfinalisti Memorijala ''Boško Vujadin''

Utakmicama 3. kola u grupama C i D završena je grupna faza na ovogodišnjem Memorijalu ''Boško Vujadin'' u Kasindolu.

Poslije tri kola, najbolji u grupama C i D su bili Patent CO i Caffe Retro, dok su kao drugoplasirani u narednu fazu prošli Pekara Zlatno zrno i Tenerife.

Četvrtfinalni dueli na programu su večeras.

Parovi četvrtfinala:

19.30 Keops - Pekara Zlatno zrno
20.20 Caffe Pizzerija Panini - Tenerife
21.10 Patent CO - Kompex Rekreativo
22.00 Caffe Retro - E-Sports

CAFFE IZLOG - PATENT CENTRAL OSIGURANJE 4:4 (0:2)
Sudije: Nemanja Vujadin i Mladen Popović
Strijelci: 0:1 Drašković 11, 0:2 Drašković 20, 1:2 Gunjak 33, 2:2 Mojević 35, 2:3 Zimonjić 36, 2:4 Drašković 37, 3:4 Budović 39, 4:4 D.Maunaga 40
Žuti kartoni: Lalović (Patent CO)

Caffe Izlog: Nikola Radan, Bojan Topalović, Ognjen Milinković, Đorđe Radan, ALeksandar Bogdanović, Marko Budović, Milan Gojković, Aleksandar Gunjak, Nikola Mojević, Radivoje Maunaga, Dejan Urta, Dražen Maunaga

Patent CO: Lazar Anđić, Goran Marić, Mišo Zimonjić, Milan Ruduljić, Milan Lalović, Goran Dubovina, Bojan Mitrović, Marko Drašković, Boban Kokot

NAMJEŠTAJ PO MJERI FRGI - PEKARA ZLATNO ZRNO 2:3 (0:3)
Sudije: Nemanja Vujadin i Mladen Popović
Strijelci: 0:1 Erić 4, 0:2 Debelnogić 17, 0:3 Debelnogić 18, 1:3 Perović 25, 2:3 Perović 38
Žuti kartoni: Perović (Namještaj po mjeri Frgi), Bjelica, Dragović (Zlatno Zrno)

Namještaj po mjeri Frgi: Miloš Gengo, Vladimir Frganja, Uroš Kovačević, Predrag Stefanvoić, Ognjen Janjić, Dragan Stojanović, Ognjen Mičić, Mladen Perović

Pekara Zlatno zrno: Ognjen Zirojević, Dragan Bjelica, Dejan Debelnogić, Đorđe Lackanović, Nikola Šarović, Ognjen Erić, Slobodan Elez, Dragiša Kenjić, Dragan Minić, Dragan Dragović, Vladimir Kovačević

ŽELJEZNICA TRNOVO - OFK FAMOS KADETI 3:0 sl. rez

CAFFE RETRO - TENERIFE 6:3 (2:1)
Sudije: Nemanja Vujadin i Mladen Popović
Strijelci: 1:0 Bandović 1, 2:0 Škrba 5, 2:1 Vasić 9, 2:2 Vasić 28, 3:2  Stevanović 31, 4:2 Kljajić 32, 5:2 Stevanović 35, 6:2 Bandović 39, 6:3 Vasić 40
Žuti kartoni: - 

Caffe Retro: Milan Dubljević, Dejan Kljajić, Đorđe Mrda, Milan Škrba, Lav Stevanović, Milan Bandović, Slobodan Mitrović

Tenerife: Miljan Dragičević, Marko Marković, Ognjen Skoko, Milan Tambur, Mile Vasić, Novak Šešlija, Aleksandar Golić, Nebojša Glogovac, Bojan Kovačević