Zvijezda 09 još traga za pojačanjima

Zvijezda 09 - Radnik

Ekipa Radnika iz Bijeljine  je u pripremnoj utakmici u Etno selu Stanišić bila bolja od domaćina Zvijezde 09 I trijumfovala sa 2:0. Igrale su ekipe praktično sa dva tima u dva poluvremena, a izabranici Mladena Žižovića su uspeli u oba poluvremena da zatresu protivničku mrežu. Oba pogotka pala su u finišu ,a  trener Zvijezde 09 Boris Savić je nakon susreta rekao:

-Imali smo nekolicinu igrača na probi. Želeli smo da vidimo koliko mogu i nismo imali sreće u ovom susretu. Stvorili smo, kao i Radnik nekoliko šansi. Oni su svoje iskoristili mi nismo. Pogodili smo kod 0:0 stativu. Idemo dalje. Imamo još mesec dana da se spremimo za start u Premijer ligi.

ZVIJEZDA 09 - RADNIK 0:2 (0:1)

Strijelaci: Mekić u 43, Živanović u 83. minutu. Igralište: Etno selo Stanišići. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina).

ZVIJEZDA 09: Manojlović, Janković, Lukas, Mehmedagić, Vojinović, Brkić, Augusto, Predragović, Blagojević, Živković, Stjepanović. Igrali su još: Tojčić, Mandić, Matić, Tomić, Lakić Filipović, Malele. Trener: Boris Savić.

RADNIK: Kozić, Radović, Bečelić, Simonović, Šubert, Mekić, Popara,Đurić, Bradonjić, Peco, Maksimović. Igrali su još: Hodžić, Šukilović, Merajić, Despotović, Nikić, Gogić, Sušić, Vasić, Delić, Motika, Zukić, Živanović. Trener: Mladen Žižović.

Radnik 5 : 1 Zvijezda 09
Željezničar 1 : 0 Tuzla Siti
Velež 2 : 1 Borac
Sarajevo 2 : 1 Mladost
Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
Sloboda 2 : 1 Čelik