Modriča savladala Bratstvo

Fudbaleri Modriče sjajno su počeli sa pripremama za novu sezonu. U prvoj pripremnoj utakmici pobjedili su ekipu Bratstva iz Gračanice rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu se vidjela bolja igra domaćina što je i potvrdio rezultat u korist domaće ekipe, treneri obije ekipe na teren poslali najjače sastave pa su mogli da vide sa čime trenutno raspolažu.

U drugom poluvremenu nešto bolja igra gostiju koji su došli do izjenačenja iz jedanesterca. Ali u nastavku je domaća ekipa pristupila mnogo ozbiljnije i došli su do zaslužene pobjede.

Ovo je prva pripremna utakmica za Modriči, dok je ekipi iz Gračanice ovo druga utakmica u prvoj su takođe izgubili od premijerligaša Mladost Doboj Kakanj rezultat je bio 4:0.