Demontaža Semberaca

Fudbaleri Željezničara demolirali su  Slogu iz Gornjeg Crnjelova sa rezultatom 10:0. Bilo je to u jednoj   feri i korektnoj utakmici bez kartona i zahvaljujući gol razlici  domaći su preuzeli lidersku poziciju na tabeli, n.

.Već posle 19 uvodnih minuta domaćin je imao prednost od dva gola razlike protiv izuteno mladog sastava u čijim redovima su bili svi igrači do 21 godine.

Prvo je pogodio Aleksandar Petrović, da bi s prednost Banjalučana udvostručio Srđan Ružičić. Do kraja prvog dela susreta Banjalučani su još tri puta zatresli mrežu Semberaca. Pogađali su   Nedeljko Crnomarković, David Čolić i Igor Kuzmanović.

U nanstavku su fudbaleri Željezničar nastavili sa golovia. Crnomarković je u 50. minutu postigao svoj drugi, a za Želju šesti gol.

Nakon toga i rezervista Danilo Teodorović je pogodio mrežu Sloge  dva puta , a svoj drugi pogodak postigao je i Kuzmanović. Deseti i poslednji gol za Banjalučane postigao je Petrović.

Željezničar – Sloga (GC)  10:0 (5:0)

Stadion: Željezničara na banjalučkom Predgrađu. Gledalaca: 80. Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) 7. Strelci: Petrović u 12. i 89, Ružičić u 19, Crnomarković u 39. i 50, Čolić u 42, Kuzmanović u 44. i 68, Teodorović u 51. i 73 minutu.

ŽELjEZNIČAR: Avdukić , Čolić (od 46. Teodorović ), Kuprešak , Sladojević  (od 36. Jovandić ), Šaula  (od 61. Kalabić ), Džaferović , Crnomarković , Ružičić , Kuzmanović , Malić , Petrović .

SLOGA (GC): Ž. Simić , Starčević , Trifković , Kovačević , Ćetković  (od 56. Savić ), Motika (od 46. A. Simić ), Koprivica  (od 46. Zekić ), Dakić , Jovović , Stojanović , Pantić.

Igrač utakmice: Nedeljko Crnomarković (Željezničar).

Kozara 0 : 0 Tekstilac
Jedinstvo 1 : 2 Krupa
Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
Modriča Alfa 3 : 1 Podrinje