Dačević od junaka do tragičara

Fudbaleri Glasinca su zabeležili prvu ovosezonsku pobedu, pred svojim navijačima protiv čvrste ekipe Stakorine.

Sokočani su imali terensku inicijativu tokom prvog dela pa su stigli do vođstva u 27.minutu  lepim pogotkom iskusnog Kreštalice.

Drugo poluvreme bolje su otvorili gosti i stigli do izjednačenja preko Dačevića u 51. minutu . Prelomini trenutak utakmice desio se u 62 . minuti kada je igrač Čajničana , Dačević zaradio drugi žuti karton i put u svlačionicu.

Minut kasnije već je bilo 2:1 za Glasinac, pogodio je najbolji akter meča Nemanja Lukić. Konačan rezultat postavio je agilni Neđo Šuka u 78. minutu.

II LIGA RS U FUDBALU GRUPA ISTOK

GLASINAC 2011 - STAKORINA 3:1 (1:0)

Stadion:Bara.Gledalaca:100.Sudija:Goran Lakić (Brčko) .Strelcu: Kreštalica  27. N.Lukić 63. i Šuka  78. (Glasinac 20011) , Dačević u 51. (Stakorina).  Žuti kartoni: M. Pejanović, P. Pajević, B. Lukić,  Kreštalica, Bunijevac, A. Pejanović, Gašević (Glasinac 2011),  Nešković, Ristanović, Todorović, Gigović, Damjanović (Stakorina). Crveni karton: Jovica Dačević (Stakorina)  62 (drugi žuti karton).

Glasinac 2011:Krunić , Deurić (od 15. Gašević ) Ninković , Pejanović , Pajević , N. Lukić 7, B. Lukić , Kreštalica , Šuka , Bunijevac (od 55. Krsmanović ), A. Pejanović .

Stakorina : Marić ,Nešković , Ristanović , Dačević , Todorović , Gigović , Tadić , Katana , Đurović , Damjanović, Pjević .

Igrač utakmice: Nemanja Lukić (Glasinac 2011)

Drina HE 3 : 1 Jedinstvo
Mladost (R) 2 : 1 Famos
Sutjeska 2 : 1 Ilićka 01
Drina 5 : 0 Mladost (G)
Glasinac 2011 3 : 1 Stakorina