Sutjeska na krilima Dejana Raševića došla do boda u Vojkovićima

Fudbaleri Famosa i Sutjeske odigrali su bez pobjednika, 2:2, u trećem kolu Druge lige Republike Srpske grupa ''Istok''.

Famos je jako kvalitetno odigrao prvo poluvrijeme, stvorili su nekoliko šansi, međutim realizacija im je bila problem. Ipak, u 41. minutu konačno su stigli do gola kada je Miroslav Bjelica još jednom ove sezone zatresao mrežu protivnika.

U drugom poluvremenu druga slika na terenu i Sutjeska preko kapitena Dejana Raševića preokreće rezultat, da bi Danel Blažić u 75. minutu ipak donio bod Famosu u utakmici koja je zbog jako lošeg vremena završena gotovo u mrklom mraku.

FAMOS - SUTJESKA 2:2 (1:0)