Simić spasio Višegrađane u Vojkovićima

Pioniri Famosa i Drine HE iz Višegrada podijelili su bodove u prvom kolu Omladinske lige Republike Srpske za pionire grupa Sarajevsko-romanijska.

U utakmici koja je obilovala penalima, čak tri, od čega su dva neiskorištena prvi su poveli gosti golom Kristijana Vilareta u 6. minutu.

Domaći u 13. minutu dobijaju prvi penal, ali Mihajlo Vukadin promašuje. Što nije uspio on jeste u 31. minutu Nikša Tomašević kada Motoristi dobijaju i drugi penal.

Potpuni preokret napravio je Andrej Ančić u 50. minutu. Gosti dobijaju penal u 64. minutu kada Slađan Simić promašuje, ali dvije minute kasnije Simić pogađa mrežu Petrovića za konačnih 2:2.

FAMOS - DRINA HE VIŠEGRAD 2:2 (1:1)