20.09.2019 vijestio.me

Partizan ispustio Alkmar

Partizan - AZ Alkamr

Partizan je dobio fenomenalnog igrača, ali nema ko da ga isprati - Bibras Natho je plesao, dao dva gola, namjestio pregršt šansi saigračima, ali nijedna nije iskorišćena, zbog čega su Beograđani igrali samo 2:2 sa AZ Alkmarom.

Gosti su do boda stigli golom Majrona Boadua u 67. minutu, iako su od 27. imali igrača manje.

Holanđani su poveli pogotkom Kalvina Stengsa u 13. minutu, da bi Izraelac preokrenuo u 42. iz penala i 61. minutu, nakon što je Umar Sadik pogodio stativu.

Beograđani su krenuli po treći gol, ali su dozvolili da im brzi Boadu pobjegne i iz kontre donese veliki bod AZ-u.

U istoj grupi (L) Mančester junajted je sa kombinovanim sastavom savladao Astanu 1:0 golom Mejsona Grinvuda u 73. minutu.

Obrukali su se CSKA i Borusija iz Menhengladbaha. Moskovljani su vodili na poluvremenu u Bugarskoj, ali su dozvolili Ludogorecu da na kraju slavi 5:1!

Još gore su prošli „ždrijepci”, koji su na svom terenu poraženi od austrijskog Volfsbergera 4:0.

Istim rezultatom je Roma savladala Istanbul Bašakšehir na „Olimpiku”, dok je tim koji je iz kvalifikacija za Ligu šampiona izbacila Sutjeska, Slovan, porazio Bešiktaš 4:2.

Meč je obilježio nestvaran kiks Lorisa Karijusa, mada su Turci nakon toga preokrenuli i na poluvremenu vodili 2:1. Sve im je bilo uzalud...