Ćeranić srušio Milićane

Fudbaleri Mladosti iz Gacka savladali su u 7. kolu drugoligaškog Istoka ekipu Milića sa 4:3.

Gosti su poveli sa 1:0 golom Mirka Marinkovića u 11. minutu, ali je do poluvremena domaćin stigao do preokreta. Nikola Mrkaić je pogodio u 32. minutu, a šest minuta kasnije Rajko Ćeranić postigao svoj prvi pogodak.

Uspjeli su gosti preko Ratka Đurića izjednačiti u 52. minutu na 2:2, ali je Marko Drakul pogodio u 61. minutu za novo vodstvo Gačana. Ni to slavlje nije dugo trajalo jer je Danijel Ružičić u 64. minutu pogodio za 3:3.

Ipak, Rajko Ćeranić u 66. minutu postiže svoj drugi gol i ispostaviće se donosi pobjedu Mladosti.

MLADOST GACKO - MILIĆI 4:3 (2:1)
Stadion u Gacku
Gledalaca: 60
Sudija: Dalibor Stupić (Trebinje)
Strijelci: 0:1 Marinković 11, 1:1 Mrkaić 32, 2:1 Ćeranić 38, 2:2 Đurić 52, 3:2 Drakul 61, 3:3 Ružičić 64, 4:3 Ćeranić 66
Žuti kartoni: Avdalović (Mladost), Sušić (Milići)

Mladost: Guzina, Delić (od 58. Drakul), Guzina (od 80. Jeremić), Mrkaić (od 89. Pejić), Mrković, Salatić, Goranović, Avdalović, Ćeranić, Vuković, Bratić  Trener. Željko Popović

Milići: Đorđić, Skočo, Borić (od 70. Petković), Petrović, Vidović, Ćirković (od 55. Sušić), Ružičić, Marinković, Đurić, Jolović, Radovanović Trener: -

Drina HE 2 : 1 Proleter
Budućnost 6 : 0 Milići
Romanija 0 : 5 Leotar
Glasinac 2011 2 : 1 Velež
Drina 6 : 0 Stakorina