Šuka potopio Sutjesku

Glasinac 2011 je stigao do nove veoma značajne pobede protiv čvrste ekipe Sutjeska. Ponovo je najbolji akter meča na soklačkoj Bari bio neumorni Neđo Šuka koji je sa tri pogotka potopio Fočake. Sokočani su odlično otvorili utakmicu i već u 4. minuti stigli do prednosti , slobodan udarac sa 18. metara izveo je Šuka i pogodio gornji levi ugao gola Sutjeska.

Šuka je ponovo na sceni u 17 .minutu kada se najbolje snašao u kaznenom prostoru gotiju i zatresao mrežu nemoćnog Šehovca  za vođstvo od 2:0. Fočaci se nisu predavali i uspeli su u 23.minutu preko svog najboljeg igrača Raševića da smanje vođstvo Glasinca 2011 na 2:1.Gosti su čak do kraja prvog pouvremena bili i opasniji ali nisu uspeli i da tu nadmoćnost i materijalizuju.

U drugom delu vodila se izjednačena borba i kada se očekivao kraj utakmice u zaustavnom vremnenu Šuka je potvrdio da je jedan od najboljih fudbalera i strelaca u fudbalu Republike Srpske ,iskoristio je grešku odbrambenih igrača Sutjeske i postavi konačan rezultat 3:1.

GLASINAC 2011 - SUTJESKA (F) 3:1 (2:1)

Stadion: Bara. Gledalaca:100. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo) . Strelci: Šuka u 4. 17. 90.(Glasinac 2011).  Rašević  23. (Sutjeska). Žuti kartoni: N. Lukić,

Pejanović (Glasinac 2011), Šupić, Mrgud, Sekulić, trener Rašević (Sutjeska)

GLASINAC 2011: M. Pejanović , Ćosić (od 70.M.Pejanović),  Ninković , P. Pajević , Lukić , Kreštalica (od 90. Deurić), Šuka  , Lizdek (od 67. Gašević), Vujičić, Krsmanović ,A. Pejanović .

SUTJESKA (F): Šehovac , Vladičić , Filipović , Šupić , Mrgud , Rašević , Mojović , Todorović  (od 67.Davidović), Ivanović (od 87. Pavlović), Sekulić ,Žugić .

Igrač utakmice:Neđo Šuka (Glasinac 2011)

Drina HE 2 : 1 Proleter
Budućnost 6 : 0 Milići
Romanija 0 : 5 Leotar
Glasinac 2011 2 : 1 Velež
Drina 6 : 0 Stakorina