Marijo Aladžić pogodio za Elitnu fazu UEFA Lige prvaka

Šampion BiH FC Mostar SG u trećoj, posljednjoj utakmici Kvalifikacija za elitnu fazu Lige šampiona, sa prvakom Srbije Ekonomcem je odigrao 1:1. To je bilo dovoljno za treće mjesto i plasirali se prvi put poslije 2013. godine u Elitnu fazu UEFA Lige evropskih prvaka .

Istorijski gol za Mostarce je postigao Marijo Aladžić u posljednjoj minuti prvog poluvremenu. Prvak Srbije Ekonomac je izjednačio rezultat u 32. minuti golom Dugića, 1:1, što je bilo nedovoljno jer je bh. prvak, zbog bolje gol razlike osvojio treće mjesto u Grupi 1.

FC Mostar SG Staklorad - Ekonomac 1:1 (1:0)

FC Mostar SG Staklorad: Momčilović, Radmilović, Jelić, Aladžić, Lazarević, Galić, Macić, Ivanković, Pantić, De Souza, Bošković, Vesić, Gosto.

Ekonomac : Milanović, Digić, Vasić, Stojčevski, Marinković, Milenković, Radenković, Milivojević, Vranić, Tadić, Gabrilović, Stojanović, Milosavljević, Dugalić .

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo
Mostar SG 5 : 2 Kaskada