Siti pregazio Atalantu

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju od Totenhema 5:0, u trećem kolu Lige šampiona. Ekipa Maurisija Poketina nalazila se u veoma lošoj formi, u posljednjih sedam utakmica imali su svega jednu pobjedu i na ovom meču su, na neki način, iskalili bijes za sve loše partije. U toj grupi Bajern je stigao do treće pobjede i to u Atini protiv Olimpijakosa od 3:2.

U grupi A, tri gola Mbapea i dva Ikardija za petardu PSŽ-a u Brižu, dok je važnu pobjedu Realu u Istanbulu donio Kros.

U grupi C, Atalanta je povela u Mančesteru ali to kao da je razljutilo igrače Sitija. Aguero i Sterling su do vrha punili mrežu Italijana, na kraju velikih 5:1. Ranije su bodove podijelili Šahtjor i Dinamo Zagreb, 2:2.

U grupi D, Juventus se mučio u Torinu protiv Lokomotive, vodili su Moskovljani do 77. minuta, a onda je na scenu stupio Dibala koji u dva minuta postiže dva gola za trijumf stare dame. Sedam bodova kao Juventus ima i Atletiko koji je u Madridu savladao Leverkuzen.