Famos u sudijskoj nadoknadi slavio pobjedu u Čajniču

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića savladali su u 12. kolu Stakorinu iz Čajniča na gostovanju sa 2:1.

Motoristi su do pobjede stigli poslije preokreta, a čovjek odluke bio je kapiten Srđan Vitković koji je u prvoj minuti sudijske nadoknade pogodio za 1:0.

Stakorina je odlično ušla u susret, te je preko Jovice Dačevića u 9. minutu povela sa 1:0. Na odgovor Famosa čekalo se sve do 25. minute, a onda Nemanja Stojanović nastavlja golgetersku seriju i pogađa za 1:1. I onda, poslije velike borbe opisani trenutak u sudijskoj nadoknadi i gol za nova tri boda Famosa.

Iz Famosa su nas po završetku utakmice zamolili da se u njihovo ime javno zahvalimo domaćinu na sjajnom gostoprimstvu, te fer i korektnoj utakmici, te su najavili da će se i oni potruditi da uzvrate barem istom mjerom u Vojkovićima.

STAKORINA - FAMOS 1:2 (1:1)