XS
SM
MD
LG

Sve spremno za "Zimsku ligu" sedam klubova

Četvrto izdanje Zimske lige, takmičenja za fudbalere rođene od 2007 do 2011 godine u kome učestvuje 7 ekipa počinje 16/17. novembra.

Ova informacija potvrđena je na zvaničnoj stranici ovog takmičenja u kome učestvuje FK „Tekstilac“ Derventa, FK „Ljubić“ Prnjavor, FK „Sloga“ i FK „Željezničar iz Doboja, ŠF „Sporting“ Teslić, ŠF „Prijatelji“ Brod i FK „Ilićka 01“ Brčko.

U prvom kolu snage će odmjeriti:

ŠF „Prijatelji“ Brod - FK „Ljubić“ Prnjavor

ŠF „Sporting“ Teslić  - FK „Ilićka 01“ Brčko

FK „Tekstilac“ Derventa  -  FK „Željezničar Doboj

FK „Sloga“  Doboj slobodna

Pored generacija 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011, u revijalnom dijelu nastupaće generacije 2012 i 2013 godišta.

Sistem takmičenja jeste da svaka generacija odigra 12 utakmica, šest kući, te isto toliko u gostima, dok će četiri najbolje plasirane ostvariti plasman na završnicu lige.

 

Bližimo se početku nove sezone ZIMSKE LIGE ➡️ Večeras je u Doboju održan radni sastanak učesnika ZIMSKE LIGE...

Posted by Zimska LIGA on Friday, November 8, 2019

▶️Rezultati i plasman po generacija prošlogdišnje lige.

Godište 2006:

▶️Polufinale,

AF Sporting-FK Sloga 0:1

FK Tekstilac-ŠF Prijatelji 2:1

▶️Utakmica za III mjesto

AF Sporting-ŠF Prijatelji 2:0

▶️Utakmica za I mjesto

FK Tekstilac-FK Sloga 1:0

Godište 2007:

▶️Polufinale,

FK Sloga-FK Ljubic 2:1

FK Željezničar-FK Ilićka01 2:0

▶️Utakmica za III mjesto

FK Ilićka01-FK Ljubić 0:0, nakon penala 2:1

▶️Utakmica za I mjesto

FK Željezničar-FK Sloga 2:2, nakon penala 3:5

Godište 2008:

▶️Polufinale,

FK Ilićka01-FK Ljubić 2:1

FK Sloga-AF Sporting 2:0

▶️Utakmica za III mjesto

AF Sporting-FK Ljubić 1:1, nakon penala 7:6

▶️Utakmica za I mjesto

FK Sloga-FK Ilićka01 1:0

Godište 2009:

▶️Polufinale,

ŠF Prijatelji-FK Ilićka01 1:1, nakon penala 3:2

FK Tekstilac-AF Sporting 1:1, nakon penala 4:3

▶️Utakmica za III mjesto

FK Ilićka01-AF Sporting 1:1, nakon penala 3:4

▶️Utakmica za I mjesto

ŠF Prijatelji-FK Tekstilac 1:2

Godište 2010:

▶️Polufinale,

AF Sporting-FK Sloga 1:1, nakon penala 6:5

FK Željezničar-FK Ilićka01 0:2

▶️Utakmica za III mjesto

FK Sloga-FK Željezničar 3:2

▶️Utakmica za I mjesto

AF Sporting-FK Ilićka01 0:3


Krupa 0 : 1 Široki Brijeg
Radnik (H) 0 : 1 Rudar Prijedor
Borac 3 : 0 Sarajevo
Zvijezda 09 3 : 0 Velež
Željezničar Sport team 3 : 1 Zrinjski
Olimpik 1 : 0 Sloboda
Mladost 1 : 1 Željezničar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvijezda 09 13 11 1 1 34
2 Sloboda 13 11 0 2 33
3 Borac 13 7 2 4 23
4 Željezničar 13 6 4 3 22
5 Zrinjski 13 6 2 5 20
6 Široki Brijeg 13 5 3 5 18
7 Sarajevo 13 5 2 6 17
8 Rudar Prijedor 13 5 1 7 16
9 Velež 13 4 2 7 14
10 Željezničar Sport team 13 4 2 7 14
11 Olimpik 13 3 4 6 13
12 Mladost 13 3 3 7 12
13 Radnik (H) 13 3 2 8 11
14 Krupa 13 3 2 8 11