XS
SM
MD
LG

Jahorina u Modriči, Obudovljanke na Sokocu,

Leotar, Trebinje

U vikendu pred nama 22. i 23. februara na rasporedu su mečevi 11. kola Prve lige Republike Srpske u konkurenciji odbojkašica, a očekuje se nekoliko zanimljivih susreta. 

Derbi kola odigraće se na Sokocu, a sanagu će odmjeriti četvrti i drugi tim sa tabele Glasinac i "Zvijezdašice" iz Obudovca.

Velika borba se očekuje i u komšijskom derbiju u Ljubinju između domaćih odbojkašica i Leotara iz Trebinja, a biće napeto kao "šlauf" i u Bileći u nadmetanju između Hercegovca i "Sokolica" iz Istočnog Sarajeva.

Očekuje se neizvijesna utakmica i u Bijeljini u susretu Radnika i Drine, a lider paljanska Jahorina putuje u Modriču na meč sa poslednjeplasiranom desetom Modričom.

Utakmice u Bileći, Ljubinju i Modriči na programu su u subotu, a mečevi u Bijeljina i na Sokocu na rasporedu su u nedelju.

Prva liga Republike Srpske ,13. kolo / satnica i službena lica

Subota 22. februar 

Bileća: Hercegovac - Slavija (15,00)

Delegat-kontrolor: Dejan Kebara / Foča

Prvi suduja: Dragan Pešut / Ljubunje

Drugi sudija: Srđan Furtula / Pale

 

Ljubinje: Ljubinje Bankom - Leotar (18,00)

Delegat-kontrolor: Ana Vasiljević / Pale

Prvi suduja: Nebojša Kulidžan / Bileća

Drugi sudija: Jovana Stanišić / Istočno Sarajevo

 

Modriča: Modriča - Jahorina (19,00)

Delegat-knotrolor: Predrag Antunović / Banja Luka

Prvi suduja: Dušica Kovač / Banja Luka

Drugi sudija: Borisav Cvišić / Gradiška

 

Nedelja 23. februar

Bijeljina: Radnik - Drina (13:00)

Delegat-knotrolor: Ranko Grujuć / Zvornik

Prvi suduja: Željko Vukajlović / Modriča

Drugi sudija: Gorica Ruduć / Pale

 

Sokolac: Glasinac - Crvena Zvijezda (14:00)

Delegat-kontrolor: Sređan Baralić / Pale

Prvi suduja: Nebojša Pavlović / Foča

Drugi sudija: Jelena Vuković Zubac / Bileća


Crvena zvijezda 3 : 1 Drina
Radnik 3 : 0 ŽOK Leotar
Glasinac 3 : 0 Slavija
Ljubinje 0 : 3 Jahorina
Hercegovac 3 : 1 Modriča
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Jahorina 13 12 1 36
2 Crvena zvijezda 13 12 1 36
3 Ljubinje 13 9 4 27
4 Glasinac 13 7 6 21
5 Slavija 13 5 8 16
6 Radnik 13 5 8 16
7 ŽOK Leotar 13 5 8 14
8 Hercegovac 13 5 8 14
9 Drina 13 3 10 8
10 Modriča 13 2 11 7