Raspucana Kozara

Kozara

U četvrtoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za nastavak prvensta u I Ligi Republike Srpske fudbaleri Kozare gostovali su danas u Srbcu ekipi Sloge i ostvarili pobjedu od 2-7.

Brzo fudbaleri Kozare, već u prvih dvadesetak minuta dolaze do visoke prednosti od 0-3 preko Batara (10. minut),  autogolom domaćih (14. minut), te golom Baštinca u 20. minutu. Uspijevaju domaći  da smanje rezultatski zaostatak preko Kopanje i Nježića i na poluvrijeme se odlazi sa vođstvom Kozare 2-3.

Šef stručnog štaba FK Kozara Nedžad Žerić početkom drugog poluvremena napravio je više izmjena, ali su fudbaleri Kozare nastavili istim tempom. Nakon jedanaesterca na Eskiću precizan sa bijele tačke je Lolić u 54. minuti. Pet minuta kasnije, Raspudić povećava vođstvo Kozare na 2-5, da bi Glišić sa dva pogotka u 70. i 72. postavio konačnih 2-7.

U subotu 29. 2. 2020. godine na Gradskom stadionu u Gradišci fudbaleri Kozare će ugostiti ekipu Željezničar Sport Team-a iz Banja Luke u posljednjoj pripremnoj utakmici u sklopu ovih priprema. Utakmica počinje u 14 časova.

Sloboda (MG) : Sloga (T)
Omarska : Proleter
Borac (Š) : Laktaši
Polet 1926 : Jedinstvo
Dubrave : Sloga (S)
Borac (KD) : Sloboda (NG)
Ljubić : Sloga (D)