Euroleague
09.04.2020
21:00

LŠ: Kraj za Zvezdine omladince

Omladinci Crvene zvezde eliminisani su u osmini finala omladinske Lige Šampiona. Bolji od Zvetde bili su fudbaleri Mitjilanda rezultatom 3-0.

Zvezda je dinamično otvorila meč. Imali su posjed lopte ali ne i preveliki broj prilika. Kako je vrijeme prolazilo, gosti su preuzimali inicijativu. Kada je djelovalo da će se na poluvrijeme otići sa rezultatom 0-0, desila se greška domaćih. Aleksandar Lukić nespretno je napravio penal a Madsen je pogodio za vodstvo gostiju.

Zvezda je u nastavku igrala otvorenije i hrabrije ali opet nije bilo prevelikih šansi. Međutim, Mitjiland je iskoristio otvoreniju igru Zvezde. Sa dva gola Jensena došli su do na kraju ubjedljive pobjede. Naredni rival Danaca biće Ajaks.

Proleter : Javor Matis
TSC : Crvena zvezda
Radnik : Radnički (N)
Rad : Voždovac
Napredak : Mladost
Mačva : Spartak ŽK
Partizan : Čukarički
Inđija : Vojvodina