XS
SM
MD
LG

Todiću komšijski derbi

Službena lica 17. kola Druge lige, grupe Zapad:

Proleter -  Sloboda MG

Glavni sudija: Zoran Tripunović (Doboj) Pomoćni sudija: Marko Maksimović (Modriča), Nenad Vujić (Modriča), Delegat: Aleksandar Gojić (Banja Luka). Kontrolor suđenja: Predrag Đurđević (Prnjavor).

Sloga Trn – Laktaši

Glavni sudija: Nikola Tadić (Banja Luka) Pomoćni sudija:Nemanja Aleksić (Banja Luka), Dejan Stjepanović (Banja Luka). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska), Kontrolor suđenja: Dado Petrović (Brod).

Borac Šamac – Mladost Donja Slatina

Glavni sudija: Dragan Todić (Doboj).Pomoćni sudija:Slađan Lazarević (Petrovo), Danijel Mićić (Doboj), Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Kontrolor suđenja: Nikola Crnadak (Laktaši).

Borac Kozarska Dubica – Ljubić

Glavni sudija: Vanja Ajder (Banja Luka). Pomoćni sudija : Mario Jelić (Banja Luka), Branislav Zvjerac (Gradiška).Delegat: Dejan Tomić (Gradiska).Kontrolor suđenja: Radenko Kukavica (Novi Grad).

Omarska – Jedinstvo

Glavni sudija: Dejan Radić (Modriča) Pomoćni sudija: Milan Simić (Krupa n/v, Banja Luka), Dejan Lazić Đ (Doboj). Delegat: Aleksandra Marijanac. Kontrolor suđenja: Željko Radusin (Banja Luka).

Polet – Sloga Srbac

Glavni sudija: Bojan Džepina (Prijedor). Pomoćni sudija 1: Duško Puvača (Bosanski Novi),  Milan Basrak (Prijedor).Delegat: Predrag Pajić (Šamac). Kontrolor suđenja: Stojan Stefanovic (Modriča)

Dubrava – Sloga Doboj

Glavni sudija: Miloš Kovačević (Prijedor). Pomoćni sudija: Aleksandar Railić (Derventa), Mladen Stupar (Prijedor). Delegat: Darko Novović. Kontrolor suđenja: Milan Docić (Banja Luka)

 


Sloboda (MG) : Sloga (T)
Omarska : Proleter
Borac (Š) : Laktaši
Polet 1926 : Jedinstvo
Dubrave : Sloga (S)
Borac (KD) : Sloboda (NG)
Ljubić : Sloga (D)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac (KD) 15 11 2 2 35
2 Jedinstvo 15 10 1 4 31
3 Sloga (D) 15 9 4 2 31
4 Ljubić 15 8 3 4 27
5 Mladost 15 7 4 4 25
6 Laktaši 15 7 3 5 24
7 Sloboda (MG) 15 7 3 5 24
8 Omarska 15 7 1 7 22
9 Dubrave 15 6 2 7 20
10 Sloga (T) 15 5 3 7 18
11 Borac (Š) 15 5 2 8 17
12 Sloga (S) 14 5 1 8 16
13 Proleter (-3) 15 4 2 9 11
14 Sloboda (NG) (-3) 15 3 0 12 6
15 Polet 1926 (-3) 15 2 1 12 4