Vukovi ubjedljivi protiv Hajduka

FK Vučijak Majevac

MAJEVAC - U derbi utakmici na otvaranju sezone u Regionalnoj ligi grupa Centar fudbaleri Vučijaka savladali su velikog rivala Hajduka iz Kožuha ubjedljivim rezultatom 4:1.

Domaći si došli u vođstvo u 25.minutu golom mladog Igora Ristića. Na 2:0 povisio je Vlatko Vuković u 38.minutu iz kaznenog udarca. Igrao se 72.minut kada mrežu Hajduka pogađa povratnik u redove Vučijaka Bojan Užar za 3:0. Šest minuta kasnije Igor Ristić postiže svoj drugi a červrti gol za Vučijak. Samo minut kasnije počasni gol za goste postiže Danijel Vasić. Bio je to kobačan rezultat utakmice Vučijak - Hajduk Kožuhe 4:1.

VUČIJAK - HAJDUK (K) 4:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Igor Ristić u 25, 2:0 V.Vuković u 38 (iz jedanaesterca), 3:0 Užar u 72, 4:0 Igor Ristić u 78, 4:1 Vasić u 79.minutu. Stadion: "Polje". Gledalaca: igrano bez gledalaca. Sudija: Dean Jokić (Teslić). Pomoćnici: Stojan Blagojević (Šamac) i Boško Demonjić (Modriča). Žuti kartoni: D.Starčević (Vučijak), Živanović, Mujkić, Slaven Gostić (Hajduk Kožuhe). Crveni karton: Slaven Gostić (Hajduk Kožuhe) u 70.minutu.

VUČIJAK: Ninković, Stanišić, D.Starčević, Omerčić, Gajić (od 58.minuta Tripić), Sekulić (od 46. Šumatić), Mladen Živković, Vlatko Vuković, Igor Ristić, Mitrović (od 77. Nedić), Užar.

HAJDUK (K): Vojin Gostić, Tomić, Petrović (od 77.minuta Goran Savić), Božić, Živanović, Vasić, Nikola Savić, Miličević, Mujkić (od 59. Todorović), Slaven Gostić, Slobodan Gostić (od 56. Radoslav Ristić).