Goleada u Kožuhama

FK Hajduk Kožuhe

KOŽUHE - Fudbaleri Hajduka nakon preokreta i minusa od dva gola slavili protiv Sloge iz Jakeša rezultatom 4:3.

Gosti prvi dolaze u vođstvo golom Elisa Zulfića u 13.minutu. U poslhednjim trenucima prvog poluvremena Armin Mujkić donosi izjednačenje Gajduku 1:1 (45.minut). U 50.minutu Slofa pogotkom sa kreča ponovo vodi 2:1, strijelac je bio Adis Bikić. Igrao se 63.minut kada Fahir Zulfić povećava vođstvo Sloge na 3:1. U 67.minutu mladi Filip Miličević smanjuje na 2:3. Tekao je 79.minut kada Slaven Gostić poravnava na 3:3. Dva minuta kasnije potpuni preokret kada je Semira Zahirovića matirao Ivan Todorović za 4:3.

HAJDUK (K) - SLOGA (J) 4:3(1:1)

Strijelci: 0:1 Elis Zulfić u 13, 1:1 Mujkić u 45, 1:2 Bikić u 50 (iz jedanaesterca), 1:3 Fahir Zulfić u 63, 2:3 Miličević u 67, 3:3 Slaven Gostić u 79, 4:3 Todorović u 81.minutu. Stadion: Hajduka. Bez gledalaca. Sudija: Dario Antić (Modriča). Pomoćnici: Dejan Lazić i Ljubiša Lukić ( oba iz Modriče). Delegat: Nedo Janković (Modriča). Žuti kartoni: Todorović, Nikola Savić, Miličević, Slobodan Gostić (Hajduk Kožuhe), Bikić, Kumbarić, Elis Zulfić, Almedin Zulfić, Selvedin Zulfić (Sloga Jakeš). Crveni karton: Nikola Savić (Hajduk Kožuhe) u 81.minutu.

HAJDUK (K): Stjepanović, Ilić, Tomić, Aleksandar Petrović, Todorović, Vasić, Nikola Savić, Miličević, Mujkić (od 65.minuta Ristić), Slaven Gostić, Slobodan Gostić.

SLOGA (J): Zahirović, Samir Zulfić, Sejdić (od 46.minuta Hadžidedić), Jusufović (od 65. Selvedin Zulfić), Bikić, Almir Kumbarić (od 80. Omičević), Emin Kumbarić, Elis Zulfić, Fahir Zulfić, Pejić, Perić (od 65. Zolotić).

Igrač utakmice: Slaven Gostić (Hajduk Kožuhe)